Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
383

У четвер, 1-ого червня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Протокол №226

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

01.06.2023                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Таран О.М. – голова КДК;
 • Лучковський В.В. – член КДК;
 • Деркач Д.А. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд письмового звернення команди «Престиж-Авто» (Хмельницький) стосовно ануляції першої жовтої картки гравцю команди «Престиж-Авто», Максиму Євсєєву, винесеної у матчі 2-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Mia Sushi» (Хмельницький).
 2. Розгляд вилучення гравця команди «Престиж-Авто» (Хмельницький), Миколи Сабадаша, у матчі 2-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Mia Sushi» (Хмельницький).
 3. Розгляд вилучення начальника команди «Престиж-Авто» (Хмельницький), Богдана Сабадаша, у матчі 2-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Mia Sushi» (Хмельницький).
 4. Розгляд рапорту арбітра та письмового звернення делегата матчу стосовно дій гравця команди «ЗАЛІВ 10» (Хмельницький), Віталія Ягодзінського, після вилучення у матчі 2-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Фахівець» (Хмельницький).

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі першу жовту картку гравцю команди «Престиж-Авто», Максиму Євсєєву, винесеної у матчі 2-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Mia Sushi».

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Престиж-Авто», Миколу Сабадаша, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років.

Вирішили:

3.1. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити начальника команди «Престиж-Авто», Богдана Сабадаша, від перебування у технічній зоні команди на 4 (чотири) гри у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років.

3.2. Згідно підпункту 2 пункту 5.1 розділу 5 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити Богдана Сабадаша від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років в статусі гравця команди «Престиж-Авто» на термін, передбачений підпунктом 3.1 цього рішення.

Вирішили:

 1. За сукупністю покарань пунктів 1, 10 та 29 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «ЗАЛІВ 10», Віталія Ягодзінського, на 16 (шістнадцять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here