Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
266

У п’ятницю, 9-ого червня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Протокол №227

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

09.06.2023                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Таран О.М. – голова КДК;
 • Лучковський В.В. – член КДК;
 • Деркач Д.А. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд неявки команди ФК «ХОП» (Хмельницький) на календарний матч 3-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою FC «ADRENALINE» (Хмельницький), яка стала для команди ФК «ХОП» другою у сезоні.
 2. Розгляд експертного висновку Комітету арбітрів АМФФХО стосовно помилкового винесення червоної картки гравцю команди «ДЮСШ №1-Будівельний Альянс», Андрію Нігловському, у матчі 3-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «ЗАЛІВ 10» (Хмельницький).
 3. Розгляд вилучення гравця команди «Престиж-Авто» (Хмельницький), Владислава Мазура, у матчі 3-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Електротранс» (Хмельницький).
 4. Розгляд додаткового рапорту арбітра стосовно дій гравця команди «Гладіатор» (Хмельницький), Сергія Пасічника, після вилучення у матчі першого попереднього етапу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «АІЩДІШ» (Хмельницький).

Вирішили:

1.1. У відповідності до пункту 3.8 Регламенту змагань (за повторну неявку на гру без поважної причини) зняти команду ФК «ХОП» (Хмельницький) із розіграшу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років.

1.2. У відповідності до пункту 3.22 Регламенту змагань анулювати результати усіх проведених матчів командою ФК «ХОП» (Хмельницький) у розіграші ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років.

1.3. Відповідні зміни внести у офіційну турнірну таблицю змагань.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анулювати червону картку гравцю команди «ДЮСШ №1-Будівельний Альянс», Андрію Нігловському, винесену у матчі 3-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «ЗАЛІВ 10».

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 15 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Престиж-Авто», Владислава Мазура, на 5 (п’ять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років.

Вирішили:

 1. За сукупністю покарань пунктів 9 та 14 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Гладіатор», Сергія Пасічника, на 5 (п’ять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here