Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
160

У п’ятницю, 23-ого червня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Протокол №229

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

23.06.2023                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

  • Таран О.М. – голова КДК;
  • Лучковський В.В. – член КДК;
  • Деркач Д.А. – член КДК;
  • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

  1. Розгляд експертного висновку Комітету арбітрів АМФФХО стосовно червоної картки гравцю команди МФК «Лідер-Амор» (Хмельницький), Олексію Сокуру, винесеної у матчі 5-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою FC «ADRENALINE» (Хмельницький).
  2. Розгляд вилучення гравця команди «ЕкоАльт» (Хмельницький), Дмитра Клімішена, у матчі 5-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Атлетик-Ceresit PRO» (Хмельницький).
  3. Розгляд вилучення гравця команди «Максимум-Кардіфф» (Хмельницький), Захара Сичова, у матчі другого попереднього етапу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «ККФА-М’ясний маркет» (Хмельницький).

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі червону картку гравцю команди МФК «Лідер-Амор», Олексію Сокуру, винесену у матчі 5-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою FC «ADRENALINE» (Хмельницький).

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 25 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «ЕкоАльт», Дмитра Клімішена, на 10 (десять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького сезону 2023 років.

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 15 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Максимум-Кардіфф», Захара Сичова, на 5 (п’ять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького сезону 2023 років.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here