Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
323

У четвер, 6-ого липня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Протокол №232

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

06.07.2023                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Таран О.М. – голова КДК;
 • Лучковський В.В. – член КДК;
 • Деркач Д.А. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд вилучення гравця команди «Динамо-ГУНП» (Хмельницький), Владислава Ліпчинського, у матчі 7-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Хмельницькі делікатеси» (Хмельницький).
 2. Розгляд вилучення президента команди «Ротор» (Хмельницький), Володимира Вариводського, у матчі 7-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «ДЮСШ №1-Будівельний Альянс» (Хмельницький).
 3. Розгляд вилучення гравця команди «Нева» (Хмельницький), Руслана Білика, у матчі 7-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «ККФА-М’ясний маркет» (Хмельницький).
 4. Розгляд вилучення гравця команди «Brilliant» (Хмельницький), Андрія Карпосюка, у матчі 7-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Dark Horse» (Хмельницький).
 5. Розгляд вилучення гравця команди «Адвокат» (Хмельницький), Максима Дунця, у матчі 7-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою МФК «Сервіс-Буд» (Хмельницький).
 6. Розгляд вилучення гравця команди ФК «Гвардія» (Хмельницький), Ярослава Гуменюка, у матчі 7-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою FC «ADRENALINE» (Хмельницький).
 7. Розгляд вилучення гравця команди ФК «Сталь» (Хмельницький), Аркадія Гончарова, у матчі 7-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою МФК «Лідер-Амор» (Хмельницький).

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Динамо-ГУНП», Владислава Ліпчинського, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького сезону 2023 років.

Вирішили:

2. За сукупністю покарань пунктів 9 та 10 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити президента команди «Ротор», Володимира Вариводського, від перебування у технічній зоні команди на  8 (вісім) ігор у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького сезону 2023 років.

Вирішили:

3. У відповідності до пункту 23 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Нева», Руслана Білика, на 8 (вісім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького сезону 2023 років.

Вирішили:

4. У відповідності до пункту 7 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Brilliant», Андрія Карпосюка, на 3 (три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького сезону 2023 років.

Вирішили:

5. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Адвокат», Максима Дунця, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького сезону 2023 років.

Вирішили:

6. У відповідності до пункту 9 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди ФК «Гвардія», Ярослава Гуменюка, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького сезону 2023 років.

Вирішили:

7. У відповідності до пункту 7 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди ФК «Сталь», Аркадія Гончарова, на 3 (три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького сезону 2023 років.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here