Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
289

У четвер, 13-ого липня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Протокол №233

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

13.07.2023                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

  • Таран О.М. – голова КДК;
  • Лучковський В.В. – член КДК;
  • Деркач Д.А. – член КДК;
  • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

  1. Розгляд письмового звернення команди МФК «URBAN» (Хмельницький) стосовно ануляції червоної картки гравцю команди МФК «URBAN», Святославу Зубику, винесеної у матчі 8-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Облавтодор» (Хмельницький).
  2. Розгляд вилучення гравця команди «ЕкоАльт» (Хмельницький), Олександра Лебединського, у матчі 8-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Максимум-Кардіфф» (Хмельницький).
  3. Розгляд рапорту арбітра стосовно дій гравця команди «Тайфун» (Хмельницький), Максима Берлова, після вилучення у матчі 8-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою МФК «Лідер-Амор» (Хмельницький).
  1. Розгляд вилучення гравця команди «ВКВ-Прикордонник» (Хмельницький), Олександра Симчишина, у матчі 10-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Центр 13» (Хмельницький).
  2. Розгляд вилучення офіційного представника команди «Авіатор» (Старокостянтинів), Василя Ярмолюка, у матчі 1/16 фіналу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «ЗАЛІВ 10» (Хмельницький).

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі червону картку гравцю команди МФК «URBAN», Святославу Зубику, винесену у матчі 8-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Облавтодор» (Хмельницький).

Вирішили:

2. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «ЕкоАльт», Олександра Лебединського, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького сезону 2023 років.

Вирішили:

3. За сукупністю покарань пунктів 1 та 10 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Тайфун», Максима Берлова, на 5 (п’ять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького сезону 2023 років.

Вирішили:

4. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «ВКВ-Прикордонник», Олександра Симчишина, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького сезону 2023 років.

Вирішили:

5. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити офіційного представника команди «Авіатор», Василя Ярмолюка, від перебування у технічній зоні команди на  2 (дві) гри у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького сезону 2023 років.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here