Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
238

У п’ятницю, 21-ого липня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Протокол №234

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

21.07.2023                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Таран О.М. – голова КДК;
 • Лучковський В.В. – член КДК;
 • Деркач Д.А. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд експертного висновку Комітету арбітрів АМФФХО стосовно червоної картки гравцю команди «Адвокат» (Хмельницький), Василю Галюку, винесеної у матчі 9-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Dark Horse» (Хмельницький).
 2. Розгляд експертного висновку Комітету арбітрів АМФФХО стосовно червоної картки гравцю команди «МобіФренд» (Хмельницький), Альберту Колосу, винесеної у матчі 9-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «ЕкоАльт» (Хмельницький).
 3. Розгляд експертного висновку Комітету арбітрів АМФФХО стосовно жовтої картки гравцю команди «Ротор» (Хмельницький), Івану Логвиненку, винесеної у матчі 1/8 фіналу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Авіатор» (Старокостянтинів).
 4. Розгляд експертного висновку Комітету арбітрів АМФФХО стосовно жовтої картки гравцю команди ЗГ-СФГ «Поділля» (Стара Синява), Євгенію Гноянко, винесеної у матчі 1/8 фіналу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Облавтодор» (Хмельницький).
 5. Розгляд вилучення гравця команди «WOODMALL-Femida» (Хмельницький), Назара Харчука, у матчі 9-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Прикордонник» (Хмельницький).
 6. Розгляд вилучення гравця команди «ЗАЛІВ 10» (Хмельницький), Романа Мельника, у матчі 9-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Максимум-Кардіфф» (Хмельницький).
 7. Розгляд рапорту арбітра стосовно дій гравця команди «Royal Palace» (Хмельницький), Василя Ващука, після вилучення у матчі 9-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «ККФА-М’ясний маркет» (Хмельницький).
 8. Розгляд рапорту та додаткового рапорту арбітра стосовно вилучення гравця команди «Адвокат» (Хмельницький), Віктора Буткевича, у матчі 9-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Dark Horse» (Хмельницький).
 9. Розгляд вилучення гравця команди «НОВАВЕТ» (Хмельницький), Дениса Басараби, у матчі 1/8 фіналу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Центр 13» (Хмельницький).

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анулювати червону картку гравцю команди «Адвокат», Василю Галюку, винесену у матчі 9-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Dark Horse» (Хмельницький).

Вирішили:

2. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі червону картку гравцю команди «МобіФренд», Альберту Колосу, винесену у матчі 9-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «ЕкоАльт» (Хмельницький).

Вирішили:

3. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі жовту картку гравцю команди «Ротор», Івану Логвиненку, винесену у матчі 1/8 фіналу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Авіатор» (Старокостянтинів).

Вирішили:

4. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анулювати жовту картку гравцю команди ЗГ-СФГ «Поділля», Євгенію Гноянко, винесену у матчі 1/8 фіналу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Облавтодор» (Хмельницький).

Вирішили:

5. У відповідності до пункту 15 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «WOODMALL-Femida», Назара Харчука, на 5 (п’ять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького сезону 2023 років.

Вирішили:

6. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «ЗАЛІВ 10», Романа Мельника, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького сезону 2023 років.

Вирішили:

7. За сукупністю покарань пунктів 1, 10 та 14 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Royal Palace», Василя Ващука, на 9 (дев’ять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького.

Вирішили:

8. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Адвокат», Віктора Буткевича, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького сезону 2023 років.

Вирішили:

9. У відповідності до пункту 9 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «НОВАВЕТ», Дениса Басарабу, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького сезону 2023 років.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here