Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
305

У п’ятницю, 28-ого липня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Протокол №235

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

28.07.2023                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Таран О.М. – голова КДК;
 • Лучковський В.В. – член КДК;
 • Деркач Д.А. – член КДК (в телефонному режимі);
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд експертного висновку Комітету арбітрів АМФФХО стосовно другої жовтої картки гравцю команди «Центр 13» (Хмельницький), Віталію Пляхимовичу, винесеної у матчі 12-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою FC «ASTRUM» (Хмельницький).
 2. Розгляд експертного висновку Комітету арбітрів АМФФХО стосовно червоної картки гравцю команди «Олімп» (Солобківці), Денису Верещагіну, винесеної у матчі 10-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою FC «ADRENALINE» (Хмельницький).
 3. Розгляд експертного висновку Комітету арбітрів АМФФХО стосовно червоної картки гравцю команди «Облавтодор» (Солобківці), Богдану Скромінському, винесеної у матчі 10-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Прикордонник» (Хмельницький).
 4. Розгляд вилучення гравця команди МФК «URBAN» (Хмельницький), Святослава Зубика, у матчі 10-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Алмаз» (Хмельницький).
 5. Розгляд вилучення гравця команди «Ротор» (Хмельницький), Дмитра Святого, у матчі 10-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Атлетик-Ceresit PRO» (Хмельницький).
 6. Розгляд вилучення гравця команди «Ротор» (Хмельницький), Бориса Рудого, у матчі 10-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Атлетик-Ceresit PRO» (Хмельницький).
 7. Розгляд вилучення гравця команди «НОВАВЕТ» (Хмельницький), Владислава Кирилюка, у матчі 10-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Ковчег» (Хмельницький).
 8. Розгляд вилучення гравця команди «Олімп» (Солобківці), Дениса Верещагіна, у матчі 10-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою FC «ADRENALINE» (Хмельницький).

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі другу жовту картку гравцю команди «Центр 13», Віталію Пляхимовичу, винесену у матчі 12-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою FC «ASTRUM» (Хмельницький).

Вирішили:

2. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі червону картку гравцю команди «Олімп», Денису Верещагіну, винесену у матчі 10-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою FC «ADRENALINE» (Хмельницький).

Вирішили:

3. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області анулювати червону картку гравцю команди «Облавтодор», Богдану Скромінському, винесену у матчі 10-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Прикордонник» (Хмельницький).

Вирішили:

4. У відповідності до пункту 23 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди МФК «URBAN», Святослава Зубика, на 8 (вісім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу.

Вирішили:

5. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Ротор», Дмитра Святого, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років.

Вирішили:

6. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 23 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Ротор», Бориса Рудого, на 8 (вісім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу.

Вирішили:

7. У відповідності до пункту 20 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «НОВАВЕТ», Владислава Кирилюка, на 7 (сім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу.

Вирішили:

8. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Олімп», Дениса Верещагіна, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here