Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
243

У п’ятницю, 4-ого серпня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Протокол №236

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

04.08.2023                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Таран О.М. – голова КДК;
 • Лучковський В.В. – член КДК;
 • Деркач Д.А. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд експертного висновку Комітету арбітрів АМФФХО стосовно червоної картки гравцю команди «ВКВ-Прикордонник» (Хмельницький), Андрію Бармаку, винесеної у матчі 13-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «СуперСіп» (Хмельницький).
 2. Розгляд вилучення гравця команди «Весела Підкова» (Хмельницький), Олександра Замогильного, у матчі 13-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Торпедо» (Вільхівці).
 3. Розгляд вилучення гравця команди МФК «Лідер-Амор» (Хмельницький), Романа Гонтара, у матчі 11-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Олімп» (Солобківці).
 4. Розгляд вилучення гравця команди МФК «Сервіс-Буд» (Хмельницький), Віктора Павлика, у матчі 1/2 фіналу Кубку Ліги ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Менс» (Хмельницький).
 5. Розгляд вилучення гравця команди МФК «Сервіс-Буд» (Хмельницький), Олега Суєцького, у матчі 1/2 фіналу Кубку Ліги ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Менс» (Хмельницький).
 6. Розгляд неявки команди «Поділля-АТО» (Хмельницький) на календарний матч 13-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою FC «ASTRUM» (Хмельницький), яка стала для команди «Поділля-АТО» другою у сезоні.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі червону картку гравцю команди «ВКВ-Прикордонник», Андрію Бармаку, винесену у матчі 13-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою FC «СуперСіп» (Хмельницький).

Вирішили:

2. У відповідності до пункту 23 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Весела Підкова», Олександра Замогильного, на 8 (вісім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу.

Вирішили:

3. У відповідності до пункту 7 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди МФК «Лідер-Амор», Романа Гонтара, на 3 (три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років.

Вирішили:

4. За сукупністю покарань пунктів 5 та 10 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди МФК «Сервіс-Буд», Віктора Павлика, на 6 (шість) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу.

Вирішили:

5. У відповідності до пункту 9 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди МФК «Сервіс-Буд», Олега Суєцького, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років.

Вирішили:

6.1. У відповідності до пункту 3.8 Регламенту змагань (за повторну неявку на гру без поважної причини) зняти команду «Поділля-АТО» (Хмельницький) із розіграшу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років.

6.2. У відповідності до пункту 3.22 Регламенту змагань залишити в силі результати усіх проведених матчів командою «Поділля-АТО» (Хмельницький) у розіграші ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here