Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
221

У п’ятницю, 11-ого серпня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Протокол №237

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

11.08.2023                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

  • Таран О.М. – голова КДК;
  • Лучковський В.В. – член КДК;
  • Деркач Д.А. – член КДК (в телефонному режимі);
  • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

  1. Розгляд письмового звернення команди «Престиж-Авто» (Хмельницький) стосовно ануляції першої жовтої картки гравцю команди «Престиж-Авто», Костянтину Сабадашу, винесеної у першому матчі 1/8 фіналу плей-офф дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Авіатор» (Старокостянтинів).
  2. Розгляд письмового звернення команди «ВКВ-Прикордонник» (Хмельницький) стосовно ануляції жовтої картки гравцю команди «ВКВ-Прикордонник», Андрію Мельнікову, винесеної у першому матчі 1/8 фіналу плей-офф дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою МФК «Лідер-Амор» (Хмельницький).
  3. Розгляд рапорту арбітра стосовно дій гравця команди «Престиж-Авто» (Хмельницький), Костянтина Сабадаша, після вилучення у першому матчі 1/8 фіналу плей-офф дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Авіатор» (Старокостянтинів).
  4. Розгляд вилучення гравця команди «Гладіатор» (Хмельницький), Сергія Пасічника, у другому матчі 1/8 фіналу плей-офф дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Mia Sushi» (Хмельницький).
  5. Розгляд вилучення гравця команди «Центр 13» (Хмельницький), Артема Філіпишина, у другому матчі 1/8 фіналу плей-офф дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Олімп» (Солобківці).

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі першу жовту картку гравцю команди «Престиж-Авто», Костянтину Сабадашу, винесену у першому матчі 1/8 фіналу плей-офф дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Авіатор» (Старокостянтинів).

Вирішили:

2. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі жовту картку гравцю команди «ВКВ-Прикордонник», Андрію Мельнікову, винесену у першому матчі 1/8 фіналу плей-офф дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою МФК «Лідер-Амор» (Хмельницький).

Вирішили:

3. За сукупністю покарань пунктів 1 та 10 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Престиж-Авто», Костянтина Сабадаша, на 5 (п’ять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу.

Вирішили:

4. У відповідності до пункту 9 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Гладіатор», Сергія Пасічника, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу.

Вирішили:

5. У відповідності до пункту 8 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Центр 13», Артема Філіпишина, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here