Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
213

У п’ятницю, 18-ого серпня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Протокол №238

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

18.08.2023                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Таран О.М. – голова КДК;
 • Лучковський В.В. – член КДК;
 • Деркач Д.А. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд вилучення гравця команди «Облавтодор» (Хмельницький), Максима Ковальова, після завершення матчу 1-ого туру Кубку Виклику дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Ауді» (Хмельницький).
 2. Розгляд вилучення президента команди «Алмаз» (Хмельницький), Ігоря Ростківського, у третьому матчі 1/4 фіналу плей-офф дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Інтерпродсервіс» (Хмельницький).
 3. Розгляд вилучення гравця команди «Лунтік» (Хмельницький), Дениса Шуляка, у матчі 2-ого туру Кубку Виклику дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Облавтодор» (Хмельницький).
 4. Розгляд вилучення гравця команди «НОВАВЕТ» (Хмельницький), Андрія Сухаря, у другому матчі 1/4 фіналу плей-офф дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «ЗАЛІВ 10» (Хмельницький).
 5. Розгляд вилучення гравця команди «ККФА-М’ясний маркет» (Хмельницький), Дмитра Голдасевича, у третьому матчі 1/4 фіналу плей-офф дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Royal Palace» (Хмельницький).
 6. Розгляд вилучення офіційного представника команди FC «Diamant» (Хмельницький), Максима Дідичука, у першому матчі 1/4 фіналу плей-офф дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Mia Sushi» (Хмельницький).
 7. Розгляд вилучення гравця команди «Тайфун» (Хмельницький), Руслана Люлькуна, у матчі 2-ого туру Кубку Перемоги дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «СуперСіп» (Хмельницький).
 8. Розгляд вилучення гравця команди «Авіатор» (Старокостянтинів), Сергія Придворницького, у другому матчі 1/4 фіналу плей-офф дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою FC «ADRENALINE» (Хмельницький).
 9. Розгляд вилучення гравця команди «Престиж-Авто» (Хмельницький), Андрія Гавриша, у матчі 1/4 фіналу Кубку Ліги дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою FC «ASTRUM» (Хмельницький).

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 9 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Облавтодор», Максима Ковальова, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу.

Вирішили:

2. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити президента команди «Алмаз», Ігоря Ростківського, від перебування у технічній зоні команди на  2 (дві) гри у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького сезону 2023 років.

Вирішили:

3. У відповідності до пункту 23 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Лунтік», Дениса Шуляка, на 8 (вісім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу.

Вирішили:

4. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «НОВАВЕТ», Андрія Сухаря, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років.

Вирішили:

5. За сукупністю покарань пунктів 5 та 10 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «ККФА-М’ясний маркет», Дмитра Голдасевича, на 6 (шість) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу.

Вирішили:

6. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити офіційного представника команди FC «Diamant», Максима Дідичука, від перебування у технічній зоні команди на  2 (дві) гри у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького сезону 2023 років.

Вирішили:

7. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Тайфун», Руслана Люлькуна, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу.

Вирішили:

8. У відповідності до пункту 23 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Авіатор», Сергія Придворницького, на 8 (вісім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу.

Вирішили:

9. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Престиж-Авто», Андрія Гавриша, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here