Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
220

У четвер, 24-ого серпня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Протокол №239

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

24.08.2023                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

  • Таран О.М. – голова КДК;
  • Лучковський В.В. – член КДК;
  • Деркач Д.А. – член КДК;
  • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

  1. Розгляд письмого звернення команди «Авіатор» (Старокостянтинів) стосовно ануляції червоної картки гравцю команди «Авіатор», Олександру Лукомському, винесеної у першому матчі 1/2 фіналу плей-офф дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Епіцентр-К» (Хмельницький).
  2. Розгляд письмого звернення команди «ВКВ-Прикордонник» (Хмельницький) стосовно ануляції першої жовтої картки гравцю команди «ВКВ-Прикордонник», Андрію Донцю, винесеної у першому матчі 1/2 фіналу плей-офф дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Mia Sushi» (Хмельницький).
  3. Розгляд рапорту арбітра стосовно дій гравця команди «ВКВ-Прикордонник» (Хмельницький), Андрія Донця, після вилучення у першому матчі 1/2 фіналу плей-офф дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Mia Sushi» (Хмельницький).
  4. Розгляд вилучення гравця команди «Максимум-Кардіфф» (Хмельницький), Олександра Гизлика, у першому матчі 1/2 фіналу плей-офф дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «МобіФренд» (Хмельницький).

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі червону картку гравцю команди «Авіатор», Олександру Лукомському, винесену у першому матчі 1/2 фіналу плей-офф дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Епіцентр-К» (Хмельницький).

Вирішили:

2. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі першу жовту картку гравцю команди «ВКВ-Прикордонник», Андрію Донцю, винесену у першому матчі 1/2 фіналу плей-офф дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Mia Sushi» (Хмельницький).

Вирішили:

3. У відповідності до пункту 1 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «ВКВ-Прикордонник», Андрія Донця, на 1 (одну) гру від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років.

Вирішили:

4. У відповідності до пункту 7 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Максимум-Кардіфф», Олександра Гизлика, на 3 (три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років.

Примітка. Голова КДК АМФФХО Таран О.М. заявив про самовідвід, і участі у обговоренні та голосуванні при розгляді питання №4 порядку денного не приймав.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here