Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
182

У п’ятницю, 1-ого вересня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Протокол №240

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

01.09.2023                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Таран О.М. – голова КДК;
 • Лучковський В.В. – член КДК;
 • Деркач Д.А. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд письмого звернення команди «Тепловик» (Хмельницький) стосовно ануляції жовтої картки гравцю команди «Тепловик», Андрію Розуману, винесеної у матчі 2-ого туру Кубку Поділля дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Менс» (Хмельницький).
 2. Розгляд додаткового рапорту арбітра стосовно дій гравця команди «Тепловик» (Хмельницький), Андрія Розумана, після фактичного завершення матчу 2-ого туру Кубку Поділля дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років між командами «Тепловик» (Хмельницький) та «Менс» (Хмельницький).
 3. Розгляд додаткового рапорту арбітра стосовно дій гравця команди «ЗАЛІВ 10» (Хмельницький), Романа Мельника, після вилучення у другому матчі 1/2 фіналу плей-офф дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «ДЮСШ №1-Будівельний Альянс» (Хмельницький).
 4. Розгляд вилучення гравця команди «ЗАЛІВ 10» (Хмельницький), Артура Душі, у другому матчі 1/2 фіналу плей-офф дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «ДЮСШ №1-Будівельний Альянс» (Хмельницький).

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3.13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області залишити в силі жовту картку гравцю команди «Тепловик», Андрію Розуману, винесену у матчі 2-ого туру Кубку Поділля дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «Менс» (Хмельницький).

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 9 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Тепловик», Андрія Розумана, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу.

Вирішили:

 1. За сукупністю покарань пунктів 1 та 10 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «ЗАЛІВ 10», Романа Мельника, на 5 (п’ять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «ЗАЛІВ 10», Артура Душу, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here