Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
101

У середу, 13-ого вересня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Протокол №242

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

13.09.2023                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

  • Таран О.М. – голова КДК;
  • Лучковський В.В. – член КДК;
  • Деркач Д.А. – член КДК;
  • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

  1. Розгляд вилучення гравця команди «ЕкоАльт» (Хмельницький), Сергія Трофанюка, у першому перехідному матчі плей-офф за місце у дивізіоні 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2024 років з командою ЗГ-СФГ «Поділля» (Стара Синява).
  2. Розгляд вилучення гравця команди «ЗАЛІВ 10» (Хмельницький), Олександра Потапова, у другому матчі фіналу плей-офф дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років з командою «МобіФренд» (Хмельницький).

Вирішили:

  1.  У відповідності до пункту 5 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «ЕкоАльт», Сергія Трофанюка, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу.

Вирішили:

2. У відповідності до пункту 23 розділу 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «ЗАЛІВ 10», Олександра Потапова, на 8 (вісім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу.

Примітка. Голова КДК АМФФХО Таран О.М. заявив про самовідвід, і участі у обговоренні та голосуванні при розгляді питання №2 порядку денного не приймав.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                          Таран О.М.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here