Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
741

У суботу, 18-го листопада, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на якому був розглянутий ряд важливих питань

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Протокол №29

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

18.11.2017                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Котов В.В. – голова КДК;
 • Таран О.М. – член КДК;
 • Деркач Д.А. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

 1. Розгляд дій гравця команди «АВІСТ-Helpix» (Хмельницький), Андрія Яремчука, по завершенні матчу 2-го туру з командою «Сокіл-3» (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років;
 2. Розгляд вилучення та дій після отримання вилучення гравця команди «Вентс-Ротор-2» (Хмельницький), Михайла Орошкевича, у матчі 2-го туру з командою «Евеліна» (Ярмолинці) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років;
 3. Розгляд вилучення гравця команди FC «Diamant» (Хмельницький), Євгена Онісьєва, у матчі першого попереднього етапу з командою СК «Новатор Арті-Спорт» (Хмельницький) ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років;
 4. Розгляд вилучення гравця команди СК «Новатор Арті-Спорт» (Хмельницький), Ігоря Малюти, у матчі першого попереднього етапу з командою FC «Diamant» (Хмельницький) ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років;
 5. Розгляд вилучення начальника команди «Менс» (Хмельницький), Віктора Павлюка, у матчі 2-го туру з командою «Філтекс»  (Хмельницький) дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років;
 6. Розгляд вилучення гравця команди «Сокіл-3» (Хмельницький), Віталія Розпаченюка, у матчі 3-го туру з командою «Евеліна» (Ярмолинці) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років.

Слухали:

 1. Інформацію Котова В.В.

По завершенні матчу 2-го туру з командою «Сокіл-3»  (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років, гравець команди «АВІСТ-Helpix» (Хмельницький), Андрій Яремчук, який звітну зустріч пропускав через дискваліфікацію, у нецензурній та образливій формі висловлював своє невдоволення рішеннями арбітра зустрічі.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 7 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити гравця команди «АВІСТ-Helpix» (Хмельницький), Андрія Яремчука, на 2 (дві) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Тарана О.М.

На 53-ій хвилині матчу 2-го туру з командою «Евеліна»  (Ярмолинці) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років, гравець команди «Вентс-Ротор-2» (Хмельницький), Михайло Орошкевич, отримав пряму червону картку за позбавлення суперника явної можливості забити м’яч. Після винесення вилучення вище вказаний гравець вживав нецензурні та образливі висловлювання у бік арбітра матчу.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 9 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити гравця команди «Вентс-Ротор-2» (Хмельницький), Михайла Орошкевича, на 4 (чотири) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Деркача Д.А.

На 14-ій хвилині матчу першого попереднього етапу з командою СК «Новатор Арті-Спорт»  (Хмельницький) ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років, гравець команди FC «Diamant» (Хмельницький), Євген Онісьєв, отримав пряму червону картку за прояви агресивної поведінки.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 10 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити гравця команди FC «Diamant» (Хмельницький), Євгена Онісьєва, на 5 (п’ять) ігор від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Котова В.В.

На 14-ій хвилині матчу першого попереднього етапу з командою FC «Diamant»  (Хмельницький) ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років, гравець команди СК «Новатор Арті-Спорт» (Хмельницький), Ігор Малюта, отримав пряму червону картку за прояви агресивної поведінки.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 10 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити гравця команди СК «Новатор Арті-Спорт» (Хмельницький), Ігоря Малюти, на 5 (п’ять) ігор від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Тарана О.М.

На 33-ій хвилині матчу 2-го туру з командою «Філтекс»  (Хмельницький) дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років з технічної зони за демонстративну незгоду із рішенням арбітра, був вилучений начальник команди «Менс» (Хмельницький), Віктор Павлюк.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 2 розділу 2 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області попередити начальника команди «Менс» (Хмельницткий), Віктора Павлюка, щодо неприпустимості подібних дій у майбутньому, а також відсторонити його від перебування у технічній зоні команди «Менс» (Хмельницький) на 1 (одну) гру у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Деркача А.Д.

На 51-ій хвилині матчу 3-го туру з командою «Евеліна»  (Ярмолинці) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2017/2018 років, гравець команди «Сокіл-3» (Хмельницький), Віталій Розпаченюк, отримав пряму червону картку за серйозне ігрове порушення правил.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької відсторонити гравця команди «Сокіл-3» (Хмельницький), Віталія Розпаченюка, на 3 (три) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                                 Котов В.В.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                                 Таран О.М.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here