Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
280

У п’ятницю, 16-ого вересня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на якому був розглянутий ряд важливих питань

Протокол №8

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

16.09.2016                                                                                               м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

  • Деркач А.А. – голова КДК;
  • Нестеренко О.Д. – член КДК;
  • Таран О.М. – секретар.

Порядок денний:

  1. Розгляд вилучення гравця команди «Хмельницькі делікатеси» (Хмельницький), Олександра Богдана, у першій грі серії плей-офф за бронзові медалі з командою «Вентс» (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016 років;
  2. Розгляд вилучення гравця команди «Динамо-ГУНП» (Хмельницький), Олексія Колесникова, у другій грі фінальної серії плей-офф з командою «Тетра-Cook Drive» (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016 років.

Слухали:

  1. Інформацію Деркача А.А.

У першій грі серії плей-офф за бронзові медалі з командою «Вентс» (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016 років, гравець команди «Хмельницькі делікатеси» (Хмельницький), Олександр Богдан, на 33-ій хвилині отримав пряму червону картку за серйозне ігрове порушення.

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Хмельницькі делікатеси», Олександра Богдана, на 2 (дві) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

  1. Інформацію Нестеренко О.Д.

У другій грі фінальної серії плей-офф з командою «Тетра-Cook Drive» (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016 років, гравець команди «Динамо-ГУНП» (Хмельницький), Олексій Колесников, на 50-ій хвилині отримав пряму червону картку за нецензурні та образливі вислови на адресу арбітра матчу.

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 9 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Динамо-ГУНП», Олексія Колесникова, на 4 (чотири) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                                 Деркач А.А.

 

Секретар                                                                                      Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here