Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
380

У п’ятницю, 4-го травня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на якому був розглянутий ряд важливих питань

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР БІЗНЕС ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Протокол №39

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

04.05.2018                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

  • Котов В.В. – голова КДК;
  • Таран О.М. – член КДК;
  • Деркач Д.А. – член КДК;
  • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

  1. Розгляд вилучення гравця команди «Укрпропласт» (Хмельницький), Анатолія Ланового, у матчі 2-ого туру з командою «УПП» (Хмельницький) Бізнес ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2018 років;
  2. Розгляд вилучення гравця команди «Вуд-Молл» (Хмельницький), Андрія Шкодяка, у матчі 3-ого туру з командою «Rexsoft» (Хмельницький) Бізнес ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2018 років.

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 10 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Укрпропласт» (Хмельницький), Анатолія Ланового, на 7 (сім) ігор від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Вирішили:

2.1. Проаналізувавши відеозапис матчу, КДК АМФФХО встановив, що дану дисциплінарну санкцію (вилучення) отримав не Андрій Шкодяк, як це відображено в Протоколі матчу, а Данило Шкодяк, який звітний матч повинен був пропускати через дискваліфікацію, однак прийняв участь у грі під іншим прізвищем.

2.2. У відповідності до пункту 7 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Вуд-Молл» (Хмельницький), Данила Шкодяка, на 2 (дві) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                                 Котов В.В.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here