Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
420

У четвер, 2-го серпня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на якому був розглянутий ряд важливих питань

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Протокол №45

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

02.08.2018                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

  • Котов В.В. – голова КДК;
  • Таран О.М. – член КДК;
  • Деркач Д.А. – член КДК;
  • Таран О.М. – секретар КДК.

Порядок денний:

  1. Розгляд вилучення гравця команди «Вуд-Молл» (Хмельницький), Антона Шевчука, у матчі 9-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2018 років з командою «Максимум» (Хмельницький);
  2. Розгляд вилучення гравця команди «Тепловик» (Хмельницький), Антона Ткачука, у матчі 9-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2018 років з командою «Алмаз» (Хмельницький).

Вирішили:

1. У відповідності до пункту 13 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Вуд-Молл» (Хмельницький), Антона Шевчука, на 4 (чотири) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Вирішили:

  1. Проаналізувавши відеозапис матчу, у відповідності до пункту 9 розділу 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Тепловик» (Хмельницький), Антона Ткачука, на 3 (три) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                                 Котов В.В.

 

Секретар КДК  АМФФХО                                                             Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here