Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
606

У п’ятницю, 11-ого листопада, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на якому був розглянутий ряд важливих питань

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Протокол №2

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

11.11.2016                                                                                    м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

  • Деркач А.А. – голова КДК;
  • Бабіков С.М. – член КДК;
  • Нестеренко О.Д. – член КДК;
  • Таран О.М. – секретар.

Порядок денний:

  1. Розгляд дій гравця команди «Тетра-Барви» (Хмельницький), Богдан Тургелі, після вилучення у матчі 2-го туру з командою «Феміда-Старлайф» (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років;
  2. Розгляд вилучення гравця команди «М’ясник» (Красилів), Миколи Грабарчука, у матчі 1-го туру з командою ФК «Зеніт-Юрія Фарм» (Хмельницький) дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років.

Слухали:

  1. Інформацію Деркача А.А.

На 37-ій хвилині матчу 2-го туру з командою «Феміда-Старлайф»  (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років, гравець команди «Тетра-Барви» (Хмельницький), Богдан Тургеля, після отримання другої жовтої картки у матчі, використовуючи нецензурні та образливі вислови, погрожував фізичною розправою арбітру матчу, а також плюнув у арбітра матчу.

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 13 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Тетра-Барви», Богдана Тургелю, терміном на 12 (дванадцять) місяців від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації, а також забов’язати протягом п’яти календарних днів сплатити грошовий штраф у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень на розрахунковий рахунок Асоціації.

Слухали:

  1. Інформацію Нестеренко О.Д.

На 35-ій хвилині матчу 1-го туру з командою «Зеніт-Юрія Фарм»  (Городок) дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років, гравець команди «М’ясник» (Красилів), Микола Грабарчук, отримав пряму червону картку за серйозне ігрове порушення.

Вирішили:

  1. У відповідності до пункту 6 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «М’ясник», Миколу Грабарчука, на 2 (дві) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                                 Деркач А.А.

 

Секретар                                                                                    Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here