Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
646

У п’ятницю, 18-ого листопада, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на якому був розглянутий ряд важливих питань

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Протокол №3

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

18.11.2016                                                                                    м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Деркач А.А. – голова КДК;
 • Бабіков С.М. – член КДК;
 • Нестеренко О.Д. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар.

Порядок денний:

 1. Розгляд вилучення гравця команди «AVIVA» (Хмельницький), Ростислава Тимощука, у матчі 2-го туру з командою «Атлетик-Ферозіт» (Хмельницький) дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років;
 2. Розгляд вилучення гравця команди «Aтлетик-Ферозіт» (Хмельницький), Євгена Климчука, у матчі 2-го туру з командою «АVIVA» (Хмельницький) дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років;
 3. Розгляд письмового звернення представника команди «Кардіфф», Вадима Рефеля, та рапорта арбітра матчу стосовно неправомірних дій гравця команди «Динамо-ГУНП» (Хмельницький), Андрія Подлюка, у матчі 3-го туру між командами «Динамо-ГУНП» (Хмельницький) та «Кардіфф» (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років;
 4. Розгляд рапорта арбітра матчу стосовно неправомірних дій гравця команди «Кардіфф» (Хмельницький), Фархата Черкезова, у матчі 3-го туру між командами «Динамо-ГУНП» (Хмельницький) та «Кардіфф» (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років.

Слухали:

 1. Інформацію Деркача А.А.

На 40-ій хвилині матчу 2-го туру з командою «Атлетик-Ферозіт»  (Хмельницький) дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років, гравець команди «AVIVA» (Хмельницький), Ростислав Тимощук, отримав пряму червону картку за серйозне ігрове порушення

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «AVIVA», Ростислава Тимощука, на 3 (три) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Нестеренко О.Д.

На 40-ій хвилині матчу 2-го туру з командою «AVIVA»  (Хмельницький) дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років, гравець команди «Атлетик-Ферозіт» (Хмельницький), Євген Климчук, отримав пряму червону картку за прояви агресивної поведінки.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 7 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Атлетик-Ферозіт», Євгена Климчука, на 2 (дві) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Бабікова С.М.

Розглянувши письмове звернення представника команди «Кардіфф», Вадима Рефеля, та рапорт арбітра матчу стосовно дій гравця команди «Динамо-ГУНП» (Хмельницький), Андрія Подлюка, у матчі 3-го туру між командами «Динамо-ГУНП» (Хмельницький) та «Кардіфф» (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років визнали дії вищевказаного гравця неправомірними.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 7 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Динамо-ГУНП», Андрія Подлюка, на 2 (дві) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Деркача А.А.

Розглянувши рапорт арбітра матчу стосовно дій гравця команди «Кардіфф» (Хмельницький), Фархата Черкезова, у матчі 3-го туру між командами «Динамо-ГУНП» (Хмельницький) та «Кардіфф» (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2016/2017 років визнали дії вищевказаного гравця неправомірними.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 3 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Кардіфф», Фархата Черкезова, на 3 (три) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                                 Деркач А.А.

 

Секретар                                                                                    Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here