Рішення КДК Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
330

У п’ятницю, 19-ого серпня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, на якому був розглянутий ряд важливих питань

Протокол №6

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АМФФХО

19.08.2016                                                                                              м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Деркач А.А. – голова КДК;
 • Нестеренко О.Д. – член КДК;
 • Таран О.М. – секретар.

Порядок денний:

 1. Розгляд неявки команди «Університет-Молокія» (Хмельницький) на календарну гру 11-го туру з командою «Ротор» (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016 років, яка стала для «Університету-Молокії» вже другою у поточному сезоні;
 2. Розгляд вилучення гравця команди «Атлетик-Ферозіт» (Хмельницький), Євгена Яюса, у грі 11-ого туру з командою «AVIVA-Карат» (Хмельницький) дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016 років;
 3. Розгляд вилучення гравця команди «Бамбук» (Хмельницький), Дениса Кульбачного, у грі 11-ого туру з командою «Воля» (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016 років.

Слухали:

 1. Інформацію Деркача А.А.

13.08.2016 р. команда «Університет-Молокія» (Хмельницький) без поважних причин не з’явилася на календарну гру 11-ого туру з командою «Ротор»  (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016-го років. Ця неявка стала для «Університету-Молокії» вже другою у поточному сезоні.

Вирішили:

 1. У відповідності до підрозділу 1 розділу 1 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області зняти команду «Університет-Молокія» (Хмельницький) із розіграшу ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016-го років.

Слухали:

 1. Інформацію Нестеренко О.Д.

У грі 11-ого туру з командою «AVIVA-Карат» (Хмельницький) дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016 років, гравець команди «Атлетик-Ферозіт», Євген Яюс, на 50-ій хвилині отримав пряму червону картку за нецензурні та образливі вислови на адресу арбітра матчу.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 9 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Атлетик-Ферозіт», Євгена Яюса, на 4 (чотири) гри від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

Слухали:

 1. Інформацію Деркача А.А.

У грі 11-ого туру з командою «Воля» (Хмельницький) дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2016 років, гравець команди «Бамбук», Денис Кульбачний, на 45-ій хвилині отримав пряму червону картку за навмисний удар суперника ногою після виходу м’яча за межі майданчика.

Вирішили:

 1. У відповідності до пункту 12 дисциплінарного кодексу Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відсторонити гравця команди «Бамбук», Дениса Кульбачного, на 8 (вісім) ігор від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації.

 

Голова КДК  АМФФХО                                                                 Деркач А.А.

Секретар                                                                                      Таран О.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here