Рішення КДК від 11.01

0
441

У четвер, 11-го січня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації футзалу Хмельницької області

Протокол №255

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АФХО

11.01.2024                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

Лучковський В.В. – голова КДК
Деркач Д.А. – член КДК
Закревський О.Ф. – член КДК
Лучковський В.В. – секретар КДК

Порядок денний:

1.Розгляд вилучення гравця команди МФК «Дует +(Війтівці)», Дмитра Микуляка, у матчі 8-го туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Vavilon».

2. Розгляд вилучення гравця команди «Vavilon», Богдана Корженівського, у матчі 8-го туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою МФК«Дует + (Війтівці)».

3. Розгляд вилучення гравця команди «Гладіатор», Руслана Вівсянко, у матчі 8-го туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Кристал».

4. Розгляд вилучення гравця команди «Кристал», Миколи Алексєєва, у матчі 8-го туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Гладіатор».

5. Розгляд вилучення гравця команди ФК«ЮАН», Романа Гончарського, у матчі 11-го туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «ДЮСШ №1 Будівельний Альянс Груп».

Вирішили:

1. Згідно з пунктом 5 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди МФК «Дует +(Війтівці)», Дмитра Микуляка, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

2. За сукупністю пунктів 9 і 10 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Vavilon, Богдана Корженівського, на 8 (вісім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

3. Згідно з пунктом 7 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Гладіатор», Руслана Вівсянко, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

4. Згідно з  пунктом 7 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Кристал», Миколи Алексєєва, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

5. Згідно з  пунктом 9 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди ФК«ЮАН», Романа Гончарського на 4 (чотири) гри від участі у  ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Голова КДК  АФХО                                                Лучковський В.В.

Секретар КДК  АФХО                                             Лучковський В.В.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here