Рішення КДК від 14 березня

0
225

У четвер, 14-го березня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації футзалу Хмельницької області

Протокол №264

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АФХО

14.03.2024                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

Лучковський В.В. – голова КДК
Деркач Д.А. – член КДК(в телефонному режимі)
Закревський О.Ф. – член КДК
Лучковський В.В. – секретар КДК

Порядок денний:

1.Розгляд вилучення гравця команди ФК«Вовки», Владислава Янковського, у матчі 1/8 фіналу Кубку 5 дивізіону ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою МФК «Буг».

2.Розгляд вилучення гравця команди FC «ADRENALINE», Владислава Чемериса, у 2-му матчі фіналу дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Ветеран».

3.Розгляд вилучення гравця команди «Ветеран», Сергія Розгона, у 1-му матчі фіналу дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою FC «ADRENALINE».

4.Розгляд вилучення гравця команди «Ракета», Олександра Дикого, у матчі 5 туру Кубку Виклику дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Тепловик».

5.Розгляд додаткового рапорту арбітра, щодо дій після вилучення тренера команди «Конфермат», Віктора Власова, у матчі 3-го туру Кубку Поділля дивізіону 1ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років між командами «Карат-MEBLI REMTION» – «Конфермат».

6.Розгляд вилучення гравця команди ФА «Рівень(Хмельницький)», Романа Карандюка, у матчі Кубку перемоги у категорії 2011-2012 р.н. Дитячої ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Поділля -2(Хмельницький)».

7.Розгляд вилучення тренера команди «ДЮСШ-№3», Аркадія Баталова, у 1 матчі 1/4 Фіналу Дитячої ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Новатор -№1 (Хмельницький)».

8.Розгляд письмового звернення команди «Нева»стосовно ануляції червоної картки гравцю команди, Роману Трубайчуку, винесеної у матчі 5 туру Кубку Виклику дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою ФК «Олімп(Солобківці)».

9. Розгляд рапорту арбітра щодо подій, які відбулись у матчі 3-го туру Кубку Поділля дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років між командами «WOODMALL-Femida» – «Інтерпродсервіс».

Вирішили:

1. Згідно з пунктом 5 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди ФК «Вовки», Владислава Янковського, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу.

2. Згідно з пунктом 5 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди FC«ADRENALINE», Владислава Чемериса, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу.

3. Згідно з пунктом 7 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Ветеран», Сергія Розгона, на 3 (три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу.

4. Згідно з пунктом 7 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Ракета», Олександра Дикого, на 3 (три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу.

5. За сукупністю пунктів 1 і 10 розділу 6 ДК АФХО відсторонити тренера команди «Конфермат», Віктора Власова, на 5 (п’ять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу.

6. Згідно з пунктом 9 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди ФА «Рівень(Хмельницький)», Романа Карандюка, категорії 2011-2012 р.н. на 4 (чотири) гри від участі у Дитячій ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу.

7. Згідно з пунктом 9 розділу 6 ДК АФХО відсторонити тренера команди «ДЮСШ-№3», Аркадія Баталова, на 4 (чотири) гри від участі у Дитячій ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу.

8. Згідно експертного висновку Комітету арбітрів АФХО, залишити в силі червону картку гравцю команди «Нева», Роману Трубайчуку, винесеної уматчі 5 туру Кубку Виклику дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою ФК «Олімп(Солобківці)».

9. Згідно з пунктом 3 розділу 4 ДК АФХО зарахувати команді «Інтерпродсервіс» технічну поразку -:+, відповідно команді «WOODMALL-Femida» зарахувати технічну перемогу +:-. Відповідні зміни внести у турнірну таблицю змагань.

Примітка. При розгляді пункту №1 та №5 порядку денного голова КДК АФХО Лучковський В.В. взяв самовідвід.

Голова КДК  АФХО                                                Лучковський В.В.

Секретар КДК  АФХО                                             Лучковський В.В.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here