Рішення КДК від 14 грудня

0
430

У четвер, 14-го грудня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації футзалу Хмельницької області

Протокол №251

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АФХО

14.12.2023                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

Лучковський В.В. – голова КДК
Деркач Д.А. – член КДК
Закревський О.Ф. – член КДК
Лучковський В.В. – секретар КДК

Порядок денний:

1.Розгляд вилучення гравця команди «Залів 10», Дмитра Лаврова, у матчі 8-го туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою  «МОБІФРЕНД».

2.Розгляд вилучення гравця команди «УПП Хмельницький», Ярослава Московчука, у матчі 8-го туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою  «Локомотив».

3.Розгляд вилучення гравця команди «Компанія», Зореслава Лисого, у матчі 8-го туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою  «Фахівець-Лідер Амор».

4. Розгляд письмового звернення команди «Компанія»стосовно ануляції червоної картки представнику команди «Компанія», Ігорю Вислободському, винесеної у матчі 8-го туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Фахівець-Лідер Амор».

5. Розгляд письмового звернення команди  ФК «Бігуча Лань» стосовно ануляції другої жовтої картки гравцю команди ФК «Бігуча Лань», Сергію Мельнику, винесеної у матчі 8-го туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалусезону 2023/2024 років з командою «Динамо-ГУНП».

Вирішили:

1. За сукупністю  пунктів 9 та 10 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Залів 10», Дмитра Лаврова, на 8 (вісім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.
2. Згідно з  пунктом 8 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди  «УПП Хмельницький»,Ярослава Московчука, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.
3. Згідно з пунктом 14 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди   «Компанія», Зореслава Лисого, на 5 (п’ять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.
4. Згідно експертного висновку Комітету арбітрів АФХО, анулювати червону картку представнику команди «Компанія», Ігорю Вислободському , винесеної у матчі 8-го туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Фахівець-Лідер Амор».
5. Згідно експертного висновку Комітету арбітрів АФХО, анулювати другу жовту картку гравцю команди ФК«Бігуча Лань», Сергію Мельнику, винесеної у матчі 8-го туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Динамо-ГУНП».

Голова КДК  АФХО                                                Лучковський В.В.

Секретар КДК  АФХО                                             Лучковський В.В.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here