Рішення КДК від 16 листопада

0
417


У четвер,
16-ого листопада, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації футзалу Хмельницької області

Протокол №247

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АФХО

16.11.2023                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

Лучковський В.В. – голова КДК
Деркач Д.А. – член КДК (в телефонному режимі)
Закревський О.Ф. – член КДК (в телефонному режимі)
Лучковський В.В. – секретар КДК

Порядок денний:

1. Розгляд письмового звернення команди «Хмельницькі делікатеси» стосовно ануляції другої жовтої картки гравцю команди «Хмельницькі делікатеси», Дмитру Мартинюку, винесеної у матчі 4-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою ФК «Бігуча лань»

2. Розгляд письмового звернення команди «Нева» стосовно ануляції червоної картки гравцю команди «Нева», Вадиму Гулі, винесеної у матчі 4-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Royal Palaсe»

3. Розгляд вилучення гравця команди  ФК «Гвардія», Дмитра Калиновського, у матчі 4-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «TAD»

4. Розгляд заяви менеджера АФХО стосовно дій гравця команди «Залів 10», Максима Железнова, які відбулись перед початком гри 4-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Центр 13»

Вирішили:

1. На підставі експертного висновку Комітету арбітрів АФХО, анулювати другу жовту картку гравцю команди «Хмельницькі делікатеси», Дмитру Мартинюку, винесеної у матчі 4-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою ФК «Бігуча лань»
2. На підставі експертного висновку Комітету арбітрів АФХО, анулювати червону картку гравцю команди «Нева», Вадиму Гулі, винесеної у матчі 4-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Royal Palaсe»
3. У відповідності до пункту 9 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди ФК «Гвардія», Дмитра Калиновського, на 4(чотири)гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу
4. У відповідності до пункту 9 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Залів 10», Максима Железнова, на 4(чотири)гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу

Голова КДК  АФХО                            Лучковський В.В.

 Секретар КДК  АФХО                        Лучковський В.В.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here