Рішення КДК від 18.01

0
361

У четвер, 18-го січня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації футзалу Хмельницької області

Протокол №256

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АФХО

18.01.2024                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

Лучковський В.В. – голова КДК
Деркач Д.А. – член КДК
Закревський О.Ф. – член КДК
Лучковський В.В. – секретар КДК

Порядок денний:

1.Розгляд вилучення гравця команди «Інтерпродсервіс», Максима Бернади, у матчі 12-го туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою ФК«Бігуча лань».

2.Розгляд вилучення гравця команди «ДЮСШ 1 – Будівельний Альянс Груп», Романа Кравчука, у матчі ½ Кубку Ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Ауді».

3.Розгляд вилучення офіційного представника команди «Ауді», Володимира Студенця, у матчі ½ Кубку Ліги відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «ДЮСШ 1 – Будівельний Альянс Груп».

4.Розгляд додаткового рапорта арбітра щодо дій гравця команди «ЮАН» Віталія Столяра, що трапились після вилучення у матчі 12-го туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Ракета».

5.Розгляд додаткового рапорта арбітра щодо дій гравця команди ФК«Подільський кремінь», Юрія Кудрика, що трапились у матчі 12-го туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою ФК «Карат – MEBLI REMTION-2».

6.Розгляд письмового звернення команди «ЮАН» стосовно ануляції другої жовтої картки гравцю команди, Столяру Д.Д., винесеної у матчі 12-го туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Ракета».

Вирішили:

1. Згідно з пунктом 7 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Інтерпродсервіс», Максима Бернаду, на 3 (три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

2. Згідно з пунктом 7 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «ДЮСШ 1 – Будівельний Альянс Груп», Романа Кравчука, на 3 (три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

3. Згідно з пунктом 9 розділу 6 ДК АФХО відсторонити офіційного представника команди«Ауді», Володимира Студенця, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

4. Згідно з пунктом 2.5 розділу 4 ДК АФХО застосувати фінансові санкції у розмірі 1000 грн. до команди «ЮАН».

5. Згідно з пунктом 19 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди ФК«Подільський кремінь», Юрія Кудрика, на 7 (сім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

6. Згідно експертного висновку Комітету арбітрів АФХО, залишити в силі другу жовту картку гравцю команди «ЮАН», Столяру Д.Д., винесеної у матчі 12-го туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Ракета».

Голова КДК  АФХО                                                Лучковський В.В.

Секретар КДК  АФХО                                             Лучковський В.В.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here