Рішення КДК від 21 червня

0
278

У п’ятницю, 21-го червня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації футзалу Хмельницької області

Протокол №275

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АФХО

21.06.2024                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

Лучковський В.В. – голова КДК
Деркач Д.А. – член КДК  

Порядок денний:

1. Розгляд вилучення гравця команди FC«Aristocrats», Андрія Якоба, у матчі 5-го туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою FC «Astrum».
2. Розгляд вилучення гравця команди «Ковчег», Сергія Парахнова, у матчі 2-го попереднього етапу Кубку ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою «Тайфун».
3. Розгляд вилучення гравця команди «Нева», Ігоря Шаравари, у матчі    2-го попереднього етапу Кубку ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою ФК«Сталь».
4. Розгляд вилучення гравця команди ФК«Сталь», Максима Гуменюка, у матчі 2-го попереднього етапу Кубку ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою «Нева».
5. Розгляд вилучення гравця команди «Тепловик», Андрія Розумана, у матчі 5-го туру дивізіону 2ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою «Ротор».
6. Розгляд вилучення гравця команди «Тепловик», Михайла Ліхновського, у матчі 5-го туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою «Ротор».
7. Розгляд вилучення гравця команди «Ротор», Андрія Чепурного, у матчі 5-го туру дивізіону 2ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою «Тепловик».
8. Розгляд вилучення гравця команди «Тайфун», Олександра Приходька, у матчі 5-го туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою «Coming Soon».
9. Розгляд письмового звернення команди FC«Aristocrats» стосовно ануляції другої жовтої картки гравцю команди, Тарасу Блонському, винесеної у  матчі 5 туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою FC «ASTRUM».

Вирішили:

1. Згідно з пунктом 9 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди FC«Aristocrats», Андрія Якоба, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року.
2. За сукупністю пунктів 8 і 10 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Ковчег», Сергія Парахнова, на 7 (сім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року.
3. Згідно з пунктом 23 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Нева», Ігоря Шаравару, на 10 (десять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року.
4. Згідно з пунктом 7 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди ФК«Сталь», Максима Гуменюка, на 3 (три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року.
5. Згідно з пунктом 9 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Тепловик», Андрія Розумана, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року.
6. Згідно з пунктом 8 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Тепловик», Михайла Ліхновського, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року.
7. Згідно з пунктом 8 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Ротор», Андрія Чепурного, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року.
8. Згідно з пунктом 31 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Тайфун», Олександра Приходька, на 12 (дванадцять) місяців від участі у всіх змаганнях під егідою Асоціації футзалу Хмельницької області.
9. Згідно експертного висновку Комітету арбітрів АФХО, залишити в силі другу жовту картку гравцю команди FC«Aristocrats», Тарасу Блонському, винесеної у матчі 5-го туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року.

Голова КДК  АФХО                                                Лучковський В.В.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here