Рішення КДК від 23.11

0
414

У четвер, 23-ого листопада, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації футзалу Хмельницької області

Протокол №248

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АФХО

23.11.2023                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

Лучковський В.В. – голова КДК
Деркач Д.А. – член КДК
Закревський О.Ф. – член КДК

Лучковський В.В. – секретар КДК

 

Порядок денний:

1.Розгляд вилучення гравця команди «Тепловик», Михайла Ліхновського, у матчі 5-го туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою  ФК «ЮАН».

2. Розгляд вилучення гравця команди «НОВАВЕТ», Максима Лемешка , у матчі 5-го туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою ФК «Сокіл-Тірас».

3. Розгляд вилучення гравця команди ФК «Сокіл-Тірас», Івана Короля, у матчі 5-го туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «НОВАВЕТ».

4. Розгляд вилучення гравця команди «Менс», Сергія Юзвака, у матчі 5-го туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Авіатор».

5. Розгляд вилучення гравця команди «Лунтік», Андрія Кучера, у матчі 5-го туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Залів 10».

6. Розгляд вилучення гравця команди «Олімп (Солобківці)», Андрія Гуцала, у матчі 2-го етапу Кубку ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Лунтік».

7. Розгляд вилучення гравця команди «ККФА REDMION», Валентина Гнатюка,            у матчі 5-го туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Олімп (Деражня)».

8. Розгляд письмового звернення команди МФК «URBAN» стосовно ануляції жовтої картки гравцю команди МФК «URBAN», Костянтину Степанюку, винесеної у матчі 5-го туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «ЕВЕЛІНА -Акпадон – Агро».

9. Розгляд вилучення гравця команди», «Гладіатор», Олексія Ярощука, у матчі 2-го туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Vitagro».

10. Розгляд звернення арбітра, щодо участі в матчі 2-го етапу Кубку ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років між командами «Ротор» – «УПП Хмельницький» гравця, не внесеного у протокол матчу команди «Ротор», Сергія Туза.

11. Розгляд письмового звернення команди «Лунтік», стосовно ануляції другої жовтої картки гравцю команди «Лунтік», Сергію Леню, винесеної у матчі 2-го етапу Кубку ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Олімп(Солобківці)».

12. Розгляд письмового звернення команди «Олімп(Солобківці)», стосовно ануляції другої жовтої картки гравцю команди «Олімп(Солобківці)»,Денису Деркачу, винесеної у матчі 2-го етапу Кубку ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Лунтік».

Вирішили:

1. Згідно з  пунктом 14 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Тепловик», Михайла Ліхновського, на 5(п’ять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

2. Згідно з  пунктом 7 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «НОВАВЕТ», Максима Лемешка, на 3(три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

3. Згідно з  пунктом 7 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Сокіл-Тірас», Івана Короля, на 3(три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

4. Згідно з  пунктом 27 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Менс», Сергія Юзвака, на 12(дванадцять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

5. Згідно з  пунктом 15 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Лунтік», Андрія Кучера, на 5(п’ять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

6. За сукупністю пунктів 9 та 10 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди«Олімп (Солобківці)», Андрія Гуцала, на 8(вісім)ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

7. Згідно з  пунктом 9 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «ККФА REDMION», Валентина Гнатюка, на 4(чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

8. Згідно експертного висновку Комітету арбітрів АФХО, залишити в силі жовту картку гравцю команди МФК «URBAN», Костянтину Степанюку, винесеної у матчі 5-го туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «ЕВЕЛІНА -Акпадон – Агро».

9. Згідно з  пунктом 7 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Гладіатор», Олексія Ярощука, на 3(три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

10. Згідно з  пунктом 3 розділу 4 ДК АФХО зарахувати технічну поразку команді «Ротор» у грі 2-го етапу Кубку ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років між командами «Ротор» – «УПП Хмельницький», і відповідно, присудити перемогу команді-суперниці.

11. Згідно експертного висновку Комітету арбітрів АФХО, анулювати другу жовту картку гравцю команди «Лунтік», Сергію Леню, винесеної у матчі 2-го етапу Кубку ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Олімп(Солобківці)».

12. Згідно експертного висновку Комітету арбітрів АФХО, залишити в силі другу жовту картку гравцю команди «Олімп(Солобківці)», Денису Деркачу, винесеної у матчі 2-го етапу Кубку ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Лунтік».

Голова КДК  АФХО                                             Лучковський В.В.

Секретар КДК  АФХО                                            Лучковський В.В.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here