Рішення КДК від 25 січня

0
378

У четвер, 25-го січня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації футзалу Хмельницької області

Протокол №257

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АФХО

25.01.2024                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

Лучковський В.В. – голова КДК
Деркач Д.А. – член КДК
Закревський О.Ф. – член КДК
Лучковський В.В. – секретар КДК

Порядок денний:

1. Розгляд вилучення гравця команди «Товтри», Сергія Голова, у матчі 13-го туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Центр 13».

2.Розгляд вилучення гравця команди «Локомотив», Максима Єдинака, у матчі 13-го туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Мʼясний маркет».

3.Розгляд вилучення тренера команди «Нева», Сергія Дудара, у матчі 13 туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалусезону 2023/2024 років з командою «Brilliant».

4.Розгляд письмового звернення команди «Електротранс» стосовно ануляції жовтої картки гравцю команди, Вадиму Ярмощуку, винесеної у матчі Кубку ТМ SGK ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «FC ADRENALINE MK».

Вирішили:

1. За сукупністю пунктів 9 і 10 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Товтри», Сергія Голова, на 8 (вісім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

2. За сукупністю пунктів 7 і 10 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Локомотив», Максима Єдинака, на 8 (вісім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

3. Згідно з пунктом 5 розділу 6 ДК АФХО відсторонити тренера команди «Нева», Сергія Дудара, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

4. Згідно експертного висновку Комітету арбітрів АФХО, залишити в силі жовту картку гравцю команди «Електротранс», Вадиму Ярмощуку, винесеної у матчі Кубку ТМ SGK ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкрито Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «FC ADRENALINE MK».

Примітка. При розгляді пункту №1 порядку денного член КДК АФХО Деркач Д.А. взяв самовідвід

Голова КДК  АФХО                                                Лучковський В.В.

Секретар КДК  АФХО                                             Лучковський В.В.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here