Рішення КДК від 27 червня

0
172

У четвер, 27-го червня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації футзалу Хмельницької області

Протокол №276

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АФХО

27.06.2024                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

Лучковський В.В. – голова КДК
Деркач Д.А. – член КДК  

Порядок денний:

1. Розгляд вилучення гравця команди «Весела Підкова», Богдана Білусяка, у матчі 6-го туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою МФК «Буг».

2. Розгляд вилучення гравця команди «Інкогніто», Андрія Самсонова, у матчі 6-го туру дивізіону 2ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою «Ротор».
3. Розгляд вилучення представника команди СФГ«Поділля», Пузирука О.М., у матчі 1/16 КубкуПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою «Forex Inwest».
4. Розгляд вилучення представника команди «Ротор», Вариводського В.О., у матчі 6-го туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою «Інкогніто».
5. Розгляд додаткового рапорту арбітра, щодо участі у матчі гравця, Віталія Івановського, заявленого за іншу команду, у матчі 1/16 Кубку ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року між командами «ДЮСШ 1 Буд Альянс Груп» – ФК «Лицарі».
6. Розгляд письмового звернення команди «Інкогніто» стосовно ануляції  жовтої картки гравцю команди, Денису Вельцу, винесеної у матчі 6-го туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою «Ротор».
7. Розгляд письмового звернення команди «Інкогніто» стосовно ануляції  жовтої картки гравцю команди, Вадиму Климуку, винесеної у матчі 6-го туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою«Ротор».
8. Розгляд письмового звернення команди «Ротор» стосовно ануляції жовтої картки гравцю команди, Миколі Алєксєєву, винесеної у матчі 6-го турудивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою «Інкогніто».

Вирішили:

1. Згідно з пунктом 9 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Весела Підкова»,Богдана Білусяка, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року.
2. Згідно з пунктом 5 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Інкогніто», Андрія Самсонова, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року.
3. За сукупністю пунктів 1 і 10 розділу 6 ДК АФХО відсторонити представника команди СФГ«Поділля», Пузирука О.М., на 5 (п’ять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року.
4. Згідно з пунктом 5 розділу 6 ДК АФХО відсторонити представника команди «Ротор», Вариводського В.О., на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року.
5. Згідно з пунктом 32 розділу 6 ДК АФХО дискваліфікувати гравця, Віталія Івановського, до завершення сезону від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року.
6. Згідно експертного висновку Комітету арбітрів АФХО, анулювати жовту картку гравцю команди «Інкогніто», Денису Вельцу, винесену у матчі 6-го туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою«Ротор».
7. Згідно експертного висновку Комітету арбітрів АФХО, залишити в силі жовту картку гравцю команди «Інкогніто», Вадиму Климуку, винесену у матчі 6-го туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою «Ротор».

8. Згідно експертного висновку Комітету арбітрів АФХО, залишити в силі жовту картку гравцю команди «Ротор», Миколі Алєксєєву, винесену у матчі 6-го туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року з командою«Інкогніто».

Голова КДК  АФХО                                                Лучковський В.В.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here