Рішення КДК від 29 лютого

0
399

У четвер, 29-го лютого, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації футзалу Хмельницької області

Протокол №262

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АФХО

29.02.2024                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

Лучковський В.В. – голова КДК
Деркач Д.А. – член КДК
Закревський О.Ф. – член КДК
Лучковський В.В. – секретар КДК

Порядок денний:

1.Розгляд вилучення гравця команди «УПП Хмельницький», Руслана Дрозда, у  матчі 1-го туру Кубку Поділля дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Олімп(Деражня)».

2.Розгляд вилучення гравця команди «Melix-Заслучнянська ТГ», Максима Гусара, у матчі 2-го туру Кубку 5 дивізіону ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «SMEREKA».

3.Розгляд рапорту арбітра щодо подій, які відбулись у матчі 1-го туру Кубку Поділля дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років між командами «МобіФренд» – «Авіатор».

4.Розгляд вилучення гравця команди «Фаворит(Одеська область)», Микити Табунщика, у матчі 15-го туру категорії 2011-2012 р.н. Дитячої ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «СК Сокіл(Хмельницький)-2011».

Вирішили:

1. Згідно з пунктом 27 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди команди «УПП Хмельницький», Руслана Дрозда, на 12(дванадцять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу.

2. Згідно з пунктом 23 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Melix-Заслучнянська ТГ», Максима Гусара, на 8 (вісім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу.

3. Згідно з пунктом 3 розділу 4 ДК АФХОзарахувати команді «МобіФренд» технічну поразку -:+, відповідно команді «Авіатор» зарахувати технічну перемогу +:-. Відповідні зміни внести у турнірну таблицю змагань.

4. Згідно з пунктом 5 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Фаворит(Одеська область)», Микиту Табунщика, категорії 2011-2012 р.н. на 2 (дві) гри від участі у Дитячій ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Голова КДК  АФХО                                                Лучковський В.В.

Секретар КДК  АФХО                                             Лучковський В.В.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here