Рішення КДК від 30.11

0
392

Рішення КДК Асоціації футзалу Хмельницької області

У четвер, 30-го листопада, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації футзалу Хмельницької області

Протокол №249

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АФХО

30.11.2023                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

Лучковський В.В. – голова КДК
Деркач Д.А. – член КДК (в телефонному режимі)
Закревський О.Ф. – член КДК
Лучковський В.В. – секретар КДК

Порядок денний:

1. Розгляд вилучення гравця команди «Нева», Дмитра Тєбєнєва, у матчі 6-го туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою ФК «ITA TOOLS».

2. Розгляд вилучення гравця команди «Тепловик», Ігоря Сурника, у матчі 6-го туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою  «Олімпік AscoArt».

3. Розгляд вилучення гравця команди «ТГ Наркевичі», Дмитра Тичинського, у матчі 3-го туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Лідер Амор Фахівець».

4. Розгляд вилучення гравця команди «Лідер Амор Фахівець»,Івана Подорванюка, у матчі 3-го туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою    «ТГ Наркевичі».

5. Розгляд вилучення гравця команди «ПРЕСТИЖ-АВТО», Володимира Шила, у матчі 3-го туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «VITAGRO».

6. Розгляд письмового звернення команди  ФК «Бігуча Лань» стосовно ануляції першої жовтої картки гравцю команди ФК «Бігуча Лань», Миколі Тарасову, винесеної у матчі 6-го туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Кардіфф».

7. Розгляд письмового звернення команди «МобіФренд» стосовно ануляції жовтої картки гравцю команди «МобіФренд», Віталію Шаварському, винесеної у матчі 6-го туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою ФК «Сокіл-Тірас».

Вирішили:

1. Згідно з  пунктом 27 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди   «Нева», Дмитра Тєбєнєва, на 12(дванадцять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.
2. Згідно з  пунктом 7 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди  «Тепловик », Ігоря Сурника, на 3(три)гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.
3. Згідно з  пунктом 7 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди   «ТГ Наркевичі», Дмитра Тичинського, на 3(три)гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.
4. Згідно з  пунктом 8 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Лідер Амор Фахівець», Івана Подорванюка, на 4(чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.
5. Згідно з  пунктом 9 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди   «ПРЕСТИЖ-АВТО», Володимира Шила, на 4(чотири)гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.
6. Згідно експертного висновку Комітету арбітрів АФХО, залишити в силі першу жовту картку гравцю команди ФК «Бігуча Лань», Миколі Тарасову, винесеної у матчі 6-го туру дивізіону ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Кардіфф».
7. Згідно експертного висновку Комітету арбітрів АФХО, залишити в силі жовту картку гравцю команди «МобіФренд», Віталію Шаварському, винесеної у матчі 6-го туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою ФК«Сокіл-Тірас».

Голова КДК  АФХО                                                Лучковський В.В.

 Секретар КДК  АФХО                                             Лучковський В.В.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here