Рішення КДК від 4.01

0
403

У четвер, 4-го січня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації футзалу Хмельницької області

Протокол №254

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АФХО

04.01.2024                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

Лучковський В.В. – голова КДК
Деркач Д.А. – член КДК
Закревський О.Ф. – член КДК
Лучковський В.В. – секретар КДК

Порядок денний:

1. Розгляд вилучення гравця команди «Тепловик», Ігоря Сурника, у матчі 10-го туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Олімп(Деражня)».

2. Розгляд вилучення гравця команди «Та Ти Шо», Ярослава Солов’я, у матчі 7-го туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Прикордонник-2».

3. Розгляд вилучення гравця команди «Конфермат», Вадима Слівінського, у матчі 10-го туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Helpix».

4. Розгляд вилучення гравця команди «Весела Підкова», Дмитра Волошина, у матчі 7-го туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою FC «Shark».

5. Розгляд вилучення гравця команди «Весела Підкова», Мирослава Гаєвського, у матчі 7-го туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою FC«Shark».

6. Розгляд вилучення гравця команди FC «Shark»,Богдана Семенчука, у матчі 7-го туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Весела Підкова».

7. Розгляд письмового звернення команди «Нева» стосовно ануляції другої жовтої картки гравцю команди, Максиму Сакалу, винесеної у матчі 10-го туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою FC«ASTRUM».

8. Розгляд письмового звернення команди «Авіатор» стосовно ігрового епізоду за участю гравця команди, Олександра Лукомського, який відбувся у матчі 10-го туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Залів 10».

Вирішили:

1. За сукупністю пунктів 9 і 10 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Тепловик», Ігоря Сурника, на 8 (вісім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

2. Згідно з пунктом 25 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Та Ти Шо», Ярослава Солов’я, на 10 (десять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

3. За сукупністю пунктів 5 і 10 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Конфермат», Вадима Слівінського, на 8 (вісім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

4. Згідно з пунктом 8 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Весела Підкова», Дмитра Волошина, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

5. Згідно з пунктом 8 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Весела Підкова», Мирослава Гаєвського, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

6. Згідно з  пунктом 8 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди FC«Shark», Богдана Семенчука, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

7. Згідно експертного висновку Комітету арбітрів АФХО, залишити в силі другу жовту картку гравцюкоманди «Нева», Максиму Сакалу, винесеної у матчі 10-го туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалусезону 2023/2024 років з командою FC«ASTRUM».

8. Згідно експертного висновку Комітету арбітрів АФХО, за відсутністю навмисних дій з боку гравця команди «Залів 10», щодо ігрового епізоду за участю гравця команди «Авіатор», Олександра Лукомського, який відбувся у матчі 10-го туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років залишити звернення без розгляду.

Голова КДК  АФХО                                                Лучковський В.В.

Секретар КДК  АФХО                                             Лучковський В.В.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here