Рішення КДК від 4 квітня

0
144

У четвер, 4-го квітня, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації футзалу Хмельницької області

Протокол №267

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АФХО

04.04.2024                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

Лучковський В.В. – голова КДК
Деркач Д.А. – член КДК
Закревський О.Ф. – член КДК
Лучковський В.В. – секретар КДК

Порядок денний:

1.Розгляд вилучення гравця команди «Облавтодор», Владислава Олійника, у 2-му перехідному матчі 1-2 дивізіонів ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Алмаз».

Вирішили:

1. Згідно з пунктом 27 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Облавтодор», Владислава Олійника, на 12 (дванадцять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу.
2. Згідно експертного висновку Комітету арбітрів АФХО та посилаючись на пункт 17 розділу 3 ДК АФХО змінити кваліфікацію вилучення гравця команди «Алмаз», Олександра Волошина, яке відбулось у 2-му перехідному матчі 1-2 дивізіонів ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Облавтодор», та у відповідності до пункту 25 розділу 6 ДК АФХО відсторонити даного гравця на 10 (десять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Голова КДК  АФХО                                                Лучковський В.В.

Секретар КДК  АФХО                                             Лучковський В.В.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here