Рішення КДК від 8 лютого

0
253

У четвер, 8-го лютого, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації футзалу Хмельницької області

Протокол №259

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АФХО

08.02.2024                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

 • Лучковський В.В. – голова КДК
 • Деркач Д.А. – член КДК (в телефонному режимі)
 • Закревський О.Ф. – член КДК
 • Лучковський В.В. – секретар КДК

Порядок денний:

1.Розгляд вилучення гравця команди «МобіФренд», Романа Ладунця, у матчі 15-го туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Фахівець-Лідер-Амор».

2.Розгляд вилучення гравця команди «Woodmall-Феміда», Даниіла Шкодяка, у матчі 15-го туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Кардіфф».

3.Розгляд вилучення начальника команди «Олімпік-AskoArt», В’ячеслава Ковальчука, у матчі 15 туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Епіцентр К».

4.Розгляд вилучення гравця команди «Поділля-Метиз», Олексія Мусатова, у матчі 1/4 фіналу дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Nova Ushytsia».

5.Розгляд вилучення гравця команди «Прикордонник-SUNOCO», Володимира Нагорняка, у матчі 15 туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Карат-MEBLI REMTION».

6.Розгляд письмового звернення команди МВК«URBAN» стосовно ануляції жовтої картки гравцю команди, Дмитру Сороці, винесеної у матчі 14 туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою ФГ«КОСВО».

7.Розгляд письмового звернення команди «Vavilon» стосовно ануляції другої жовтої картки гравцю команди, Ігорю Ляху, винесеної у матчі Кубку Нескорених  ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою МФГ«Буг».

Вирішили:

 1. Згідно з пунктом 5 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «МобіФренд», Романа Ладунця, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.
 2. Згідно з пунктом 9 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Woodmall-Феміда», Даниіла Шкодяка, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.
 3. Згідно з пунктом 5 розділу 6 ДК АФХО відсторонити начальника команди «Олімпік-AskoArt», В’ячеслава Ковальчука, на 2 (дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.
 4. Згідно з пунктом 9 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Поділля-Метиз», Олексія Мусатова, на 4 (чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.
 5. Згідно з пунктом 15 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Прикордонник-SUNOCO», Володимира Нагорняка, на 5 (п’ять) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.
 6. Згідно експертного висновку Комітету арбітрів АФХО, залишити в силі жовту картку гравцю команди МВК«URBAN», Дмитру Сороці, винесеної у матчі 15 туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкрито Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою командою ФГ«КОСВО».
 7. Згідно експертного висновку Комітету арбітрів АФХО, залишити в силі другу жовту картку гравцю команди «Vavilon», Ігорю Ляху, винесеної у матчі Кубку Нескорених ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкрито Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою командою МФГ«Буг.

Голова КДК  АФХО                                                Лучковський В.В.

Секретар КДК  АФХО                                             Лучковський В.В.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here