Рішення КДК за 9 листопада

0
450
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO  

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр”  

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

У четвер, 9-ого листопада, відбулося чергове засідання контрольно-дисциплінарного комітету Асоціації футзалу Хмельницької області

Протокол №246

засідання контрольно-дисциплінарного комітету АФХО

09.11.2023                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени КДК:

Лучковський В.В. – голова КДК
Деркач Д.А. – член КДК
Закревський О.Ф. – член КДК

Лучковський В.В. – секретар КДК

 

Порядок денний:

1. Розгляд вилучення гравця команди «Фахівець – Лідер-Амор»,Артема Шилова, у матчі 3-ого туру дивізіону 3 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «Товтри»

2. Розгляд вилучення гравця команди «Локомотив», Максима Єдинака, у матчі 3-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою « Епіцентр К»

3. Розгляд вилучення гравця команди «ЕВЕЛІНА –АкпадонАгро», Дениса Бориса, у матчі 3-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу, сезону 20 23/2024 років з командою «Прикордонник SUNOCO»

4. Розгляд вилучення гравця команди «Гладіатор», Сергія Пасічника, у матчі 1-ого туру дивізіону 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою ФК« Нива» Летичів

5. Розгляд вилучення гравця команди «Ротор», Дмитра Фюта, у матчі 3-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою «BeerlogaОблавтодор»

6. Розгляд вилучення гравця команди «Ветеран», Анатолія Ланового, у матчі 3-ого туру дивізіону 4 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років з командою ФК «ITA TOOLS”

Вирішили:

1. У відповідності до пункту 8 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Фахівець – Лідер-Амор», Артема Шилова, на 3 (три) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.
2. У відповідності до пункту 5 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Локомотив», Максима Єдинака, на 2(дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.
3. У відповідності до пункту 1 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «ЕВЕЛІНА –Акпадон – Агро», Дениса Бориса, на 1(одну) гру від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.
4. У відповідності до пункту 9 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди«Гладіатор», Сергія Пасічника, на 4(чотири) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.
5. У відповідності до пункту 23 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Ротор», Дмитра Фюта, на 8(вісім) ігор від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.
6. У відповідності до пункту 5 розділу 6 ДК АФХО відсторонити гравця команди «Ветеран», Анатолія Ланового, на 2(дві) гри від участі у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу.

Примітка. При розгляді пункту1 порядку денного член КДК АФХО Деркач Д.А. взяв самовідвід

Голова КДК  АФХО                                            Лучковський В.В.

Секретар КДК  АФХО                                         Лучковський В.В.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here