Рішення Технічної комісії Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

0
679

У понеділок, 26-ого липня, відбулося перше засідання Технічної комісії Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ РЕСТОРАННИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – РЕСТОРАН “FORREST”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT

Протокол №1

засідання технічної комісії АМФФХО

26.07.2021                                                                                          м. Хмельницький

Присутні члени ТК:

 • Бевза М.М. – голова ТК;
 • Бондар О.М. – заступник голови ТК;
 • Глас А.В. – член ТК;

Порядок денний:

 1. Розгляд дій арбітра, Жмурка Ю.І., у матчі 9-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2021 років між командами «Toshiba-Helpix» та «Прикордонник-Frisor».
 2. Розгляд дій бригади арбітрів, Муляра В.С. та Вєтрова О.В., у матчі 9-ого туру дивізіону 2 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2021 років між командами «Атлетик-Ceresit PRO» та «Максимум».
 3. Розгляд дій бригади арбітрів, Фарини М.І. та Куцака М.В., у матчі 1/4 кубку ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2021 років між командами «Toshiba-Helpix» та «Максимум».
 4. Розгляд дій арбітра, Саса А.М., у матчі 10-ого туру дивізіону 1 ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2021 років між командами «WOODMALL-Феміда» та «Beerloga».

Вирішили:

 1. На підставі відеоматеріалу ТК АМФФХО визначила помилковими дії арбітра Жмурка Ю.І в частині порушення правил відновлення гри після зупинки матчу. Арбітр повинен був переконатися в рівності складів до фактичного поновлення гри. Отже, у відповідності до пункту 3.7.1.положення про діяльність технічної комісії Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області застосувати дисциплінарні санкції до арбітра Жмурка Ю.І. у формігрошового штрафу в розмірі суми оплати матчу.

Вирішили:

 1. На підставі відеоматеріалу та протоколу матчу ТК АМФФФХО вирішила застосувати санкції до бригади арбітрів на підставі систематичного ігнорування дотримання правил спортивної поведінки учасниками матчу та не внесення дисциплінарної санкції в протокол матчу. Отже, у відповідності до пункту 3.7.2 положення про діяльність технічної комісії Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області застосувати дисциплінарні санкції до бригади арбітрів, Муляра В.С. та Вєтрова О.В. у формі грошового штрафу в розмірі суми оплати матчу та відсторонити їх від обслуговування матчів найвищих дивізіонів (за виключенням найнижчого) терміном на 2 тижні.

Вирішили:

 1. Проаналізувавши відеоматеріали матчу ТК АМФФФХО виявила факти не спортивної поведінки учасниками матчу на які арбітри не відреагували згідно Правил гри, а також на факт не призначення очевидного пенальті. Отже, у відповідності до пункту 3.7.1. положення про діяльність технічної комісії Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області застосувати дисциплінарні санкції до бригади арбітрів, Фарини М.І. та Куцака М.В. у формі грошового штрафу в розмірі суми оплати матчу.

Вирішили:

 1. Проаналізувавши відеоматеріали матчу ТК АМФФФХО вирішила застосувати дисциплінарні санкції до арбітра Саса А.М., який прийняв помилкове рішення з призначенням 10-тиметрового удару, яке у підсумку вплинуло на результат гри. Отже, у відповідності до пункту 3.7.2. положення про діяльність технічної комісії Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області застосувати дисциплінарні санкції до арбітра Саса А.М. у формі грошового штрафу в розмірі суми оплати матчу та відсторонити його від обслуговування матчів найвищих дивізіонів (за виключенням найнижчого) терміном на 1 тиждень.

 

Голова ТК  АМФФХО                                                             Бевза М.М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here