Розклад 4-го туру Дитячої Преміум-ліги

0
640
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT” – https://instagram.com/maxsport_ua?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA== 

№ з/п

Тур

Пара команд

Дата

Місце

проведення

Час початку

Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ

1

4

СК Сокіл-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) (2013-2014)

23.12

ГУНП

09.00

2

4

СК Сокіл-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-дівчата (Хмельницький) (2013-2014)

23.12

ГУНП

09.50

3

4

СК Сокіл-2013 (Хмельницький) – Старбол-2013 (Хмельницький) (2013-2014)

23.12

ГУНП

10.40

4

4

Фортеця К-Подільський-2014 – СК Сокіл-2014 (Хмельницький) (2013-2014)

23.12

ГУНП

11.30

5

4

Поділля-1 (Хмельницький) – Фортеця (К-Подільський) (2011-2012)

23.12

ГУНП

12.20

6

4

ДЮСШ №1-дівчата (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський-2014 (2013-2014)

23.12

ГУНП

13.10

7

4

Фортеця (К-Подільський) – ФА Рівень (Хмельницький) (2011-2012)

23.12

ГУНП

14.00

8

4

Новатор-2013 (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський-2014 (2013-2014)

23.12

ГУНП

14.50

Прибирання залу

9

4

СК Сокіл-1 (Хмельницький) – Новатор (Хмельницький) (2015-2016)

23.12

ГУНП

16.00

10

4

VIVA CUP (Хмельницький) – СК Сокіл-2 (Хмельницький) (2015-2016)

23.12

ГУНП

16.50

11

4

Мрія (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький)-2011 (2011-2012)

23.12

ГУНП

17.40

12

4

СК Сокіл (Хмельницький)-2011 – Новатор-3 (Хмельницький) (2011-2012)

23.12

ГУНП

18.20

13

4

СК Сокіл (Хмельницький) – Новатор (Хмельницький) (2009-2010)

23.12

ГУНП

19.10

14

4

Новатор-1 (Хмельницький) – Новатор-2 (Хмельницький) (2011-2012)

23.12

ГУНП

20.00

15

4

СК Сокіл (Хмельницький)-2012 – Поділля-2 (Хмельницький) (2011-2012)

23.12

Конфермат

09.00

16

4

ДЮСШ 1-1 (Хмельницький) – ДЮСШ 1-2 (Хмельницький) (2011-2012)

23.12

Конфермат

09.50

17

4

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) – Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницька область) (2009-2010)

23.12

Конфермат

10.40

18

4

ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) (2013-2014)

23.12

Конфермат

11.30

19

4

Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницька область) – ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) (2009-2010)

23.12

Конфермат

12.20

20

4

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) – Поділля-2-2014 (Хмельницький) (2013-2014)

23.12

Конфермат

13.10

21

4

Мрія-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) (2013-2014)

23.12

Конфермат

14.00

22

4

Поділля-2-2014 (Хмельницький) – Поділля-1-2014 (Хмельницький) (2013-2014)

23.12

Конфермат

14.50

23

4

ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) – Поділля-1 (Хмельницький) (2015-2016)

23.12

Конфермат

15.40

24

4

ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) – Поділля-Озерна (Хмельницький) (2015-2016)

23.12

Конфермат

16.30

25

4

Мрія (Хмельницький) – Поділля-2 (Хмельницький) (2015-2016)

23.12

Конфермат

17.20

26

4

Поділля-1 (Хмельницький) – ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) (2015-2016)

23.12

Конфермат

18.10

27

4

Поділля-2 (Хмельницький) – ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) (2015-2016)

23.12

Конфермат

19.00

28

4

Поділля-Озерна (Хмельницький) – Мрія (Хмельницький) (2015-2016)

23.12

Конфермат

19.50

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here