Результати фінальних матчів Преміум ліги з футзалу серед дитячо-юнацьких команд

0
821
№ з/п Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ
1 Кубок Нескорених Старбол (Хмельницький) – Мрія-Б (Хмельницький) (2015-2016) (субота) 23.03 ГУНП 09.00 1:1
2 Кубок Перемоги ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) – Поділля-Озерна (Хмельницький) (2015-2016) (субота) 23.03 ГУНП 09.50 5:0
3 1 гра за 1 місце VIVA CUP (Хмельницький) – ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) (2015-2016) (субота) 23.03 ГУНП 10.40 0:6
4 1 гра за 1 місце СК Сокіл-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) (2014) (субота) 23.03 ГУНП 11.30 2:1
5 1 гра за 1 місце ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) – СК Сокіл-2013 (Хмельницький) – 23.03 ГУНП 12.20 2:1
6 Кубок Нескорених Новатор (Хмельницький) – СК Сокіл-2 (Хмельницький) (2015-2016) (субота) 23.03 ГУНП 13.10 4:2
7 Кубок Нескорених ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький) (2013) (субота) 23.03 ГУНП 14.00 8:1
8 2 гра за 1 місце СК Сокіл-2013 — ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) (2013) (неділя) 24.03 ГУНП 10.30 1:4
9 2 гра за 1 місце ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) – СК Сокіл-2014 (Хмельницький) (2014) (неділя) 24.03 ГУНП 11.20 6:2
10 1 гра за 3 місце СК Сокіл-1 (Хмельницький) – Фаворит-1 (Одеська область) (2015-2016) (неділя) 24.03 ГУНП 12.10 5:3
11 1 гра за 1 місце СК Сокіл (Хмельницький)-2011 – Фаворит Подільськ (Одеська обл.) (2011-2012) (неділя) 24.03 ГУНП 13.00 1:3
12 2 гра за 3 місце Фаворит-1 (Одеська область) – СК Сокіл-1 (Хмельницький) (2015-2016) (неділя) 24.03 ГУНП 13.50 4:0
13 2 гра за 1 місце Фаворит Подільськ (Одеська обл.) – СК Сокіл (Хмельницький)-2011 (2011-2012) (неділя) 24.03 ГУНП 14.40 3:1
14 2 гра за 1 місце ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) – VIVA CUP (Хмельницький) (2015-2016) (неділя) 24.03 ГУНП 15.30
15 Кубок Перемоги ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький)-2012 (2011-2012) (неділя) 24.03 ДЮСШ №1 09.00 0:2
16 1 гра за 3 місце  Мрія-2013 (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський-2013 (2013) (неділя) 24.03 ДЮСШ №1 09.50 2:0
17 1 гра за 3 місце Фортеця К-Подільський-2014 – VIVA CUP-2014 (Хмельницький) (2014) (неділя) 24.03 ДЮСШ №1 10.40 4:2
18 2 гра за 3 місце Фортеця К-Подільський-2013 – Мрія-2013 (Хмельницький) (2013) (неділя) 24.03 ДЮСШ №1 11.30 4:3
19 2 гра за 3 місце VIVA CUP-2014 (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський-2014 (2014) (неділя) 24.03 ДЮСШ №1 12.20 3:3
20 Кубок Нескорених Фортеця К-Подільський – Мрія-Б (Хмельницький) (2011-2012) (неділя) 24.03 ДЮСШ №1 13.10 5:2
21 Кубок Перемоги ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) (2014) (2013-2014) (неділя) 24.03 ДЮСШ №1 14.00 1:1
22 Кубок Перемоги Поділля-1 (Хмельницький) – Поділля-2 (Хмельницький) (2015-2016) (неділя) 24.03 Конфермат 09.00 6:1
23 Кубок Перемоги Поділля-2-2014 (Хмельницький) – Поділля-1-2014 (Хмельницький) (2013-2014) (неділя) 24.03 Конфермат 09.50 2:4
24 Кубок Перемоги Новатор-3 (Хмельницький) – Поділля-2 (Хмельницький) (2011-2012) (неділя) 24.03 Конфермат 10.40 5:1
25 Кубок Перемоги Поділля-1 (Хмельницький) – ФА Рівень (Хмельницький) (2011-2012) (неділя) 24.03 Конфермат 11.30 0:7
26 Кубок Перемоги ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) (2014) (2013-2014) (неділя) 24.03 Конфермат 12.20 5:3
27 Кубок Перемоги Поділля-2-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький) (2013-2014) (неділя) 24.03 Конфермат 13.10 1:5

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here