Результати матчів 13-14 липня

0
1837
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Офіційний технічний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – PRISMA Sportswear

INSTAGRAM
FACEBOOK
YouTube

Тур Пара команд Дата Місце 

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

9 Алмаз – Helpix     13.07 ДЮСШ-1 19.30  2:7
9 Динамо ГУНП – Інтерпродсервіс  13.07 ГУНП 15.30 2:2
9 Олімп-Прикордонник – МФК URBAN      13.07 ГУНП 16.30 2:8
9 ДЮСШ 1 Буд Альянс Груп – Forex Inwest       13.07 ГУНП 18.30 1:3
9 Ауді – ЗАЛІВ 10 14.07 ДЮСШ-1 13.30 14:4
9 МобіФренд  – Ya.Ya.Меблі       Облавтодор   14.07 ГУНП 15.00 3:6

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

9 Royal Palace – Інкогніто 13.07 ГУНП 14.30 8:5
9 Ротор –  НОВАВЕТ 13.07 ГУНП 19.30 0:1
9 Менс – Кардіфф    13.07 ДЮСШ-1 15.30 2:6
9 Ковчег X-City – Тепловик 13.07 ДЮСШ-1 16.30 7:6
9 СФГ Поділля – УПП Хмельницький 14.07 ДЮСШ-1 12.30 0:1

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

ЦЕНТР 13 – Авіатор 13.07 ГУНП 17.30 9:0
9 Адвокат – FC Diamant  13.07 ДЮСШ-1 11.30 1:5
9 Сокіл-2 –  ВКВ     13.07 ДЮСШ-1 17.30 3:5
Brilliant – МФК Лідер Амор 14.07 ДЮСШ-1 15.30 3:5
9 Фахівець – Атлетик Сeresit PRO   14.07 ГУНП 11.00 5:0
9 Епіцентр К – Mia Sushi 14.07 ГУНП 14.00 6:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

FC Aristocrats – СуперСіп     13.07 ГУНП 12.30 1:3
           9  АІЩДІШ – ФК Рейнджер 13.07 ГУНП 13.30 4:2
9 ФК Сталь – FC Starmix 13.07 ДЮСШ-1 12.30 4:1
Престиж Авто – ФК Лицарі     13.07  ДЮСШ-1  13.30 2:6
9 Смерека  – Гладіатор   13.07 ДЮСШ-1 14.30 0:12
9  Весела Підкова –  Cooming Soon   13.07 ДЮСШ-1 18.30 2:1
9 Нева – Familly Наркевичі   14.07

ГУНП

12.00 1:1
9 SEBN.UA – FC Shark    14.07

ГУНП

13.00 2:1
9 Booster Тайфун        14.07 ДЮСШ-1 14.30 3:8
FC ASTRUМ – МФК Та Ти Шо    14.07 ДЮСШ-1 16.30 0:3

КУБОК

Центр 13 – ВКВ 14.07 ДЮСШ-1 11.30 1:5
Forex Invest – Сокіл-2 14.07 ДЮСШ-1 17.30 7:3
Helpix – Кардіфф 14.07 ДЮСШ-1 18.30 3:3
по пен.
1:4
Динамо-ГУНП – МФК URBAN 14.07 ДЮСШ-1 19.30 3:5

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here