Розклад матчів 13-14 січня

0
3638
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk 

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького https://vsim.ua/

КАЛЕНДАР ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ 13-14.01.2024 РОКУ

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1
12 ФГ КОСВО – Прикордонник-SUNOCO 13.01 ГУНП 10.45  
12 Динамо-ГУНП – Евеліна-Акпадон-Агро 13.01 ГУНП 12.00  
12 Карат-MEBLI REMTION – Конфермат 13.01 ГУНП 14.30
12 ДБК – Алмаз 13.01 ГУНП 13.15  
Прибирання залу 13.01 ГУНП 15.45  
12 Інтерпродсервіс – ФК Бігуча Лань 13.01 ГУНП 16.00  
12 Helpix – WOODMALL-Femida 13.01 ГУНП 17.15 LIVE
12 КАЗ – МФК URBAN 13.01 ГУНП 18.30 LIVE
12 Кардіфф – Хмельницькі делікатеси 13.01 ГУНП 20.50  
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2
12 М’ясний маркет – Тепловик 13.01 ХНУ 12.00  
12 Ротор – Олімп 13.01 ХНУ 17.05
12 Ауді – Локомотив 13.01 ХНУ 18.10
12 Облавтодор – УПП Хмельницький 13.01 ХНУ 19.15
12 ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп – Олімпік-AskoArt 13.01 ХНУ 15.05
12 Атлетик-Ceresit PRO – Філтекс 14.01 ХНУ 11.00
12 Ракета – ФК ЮАН 14.01 ХНУ 14.15
12 Епіцентр К – ККФА REDMION 14.01 ХНУ 19.15
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3
12 Сокіл 2 – Компанія 13.01 ХНУ 13.05
12 Тайфун – НОВАВЕТ 13.01 ХНУ 14.05
12 Лідер Амор – Лунтік 13.01 ГУНП 19.45 LIVE
12 Авіатор – Центр 13 13.01 ХНУ 16.05
12 Товтри – FC Diamant 13.01 ХНУ 11.00
12 Менс – ЗАЛІВ 10 14.01 ХНУ 15.15
12 МобіФренд – ЕкоАльт 14.01 ХНУ 18.15
12 Ковчег – Сокіл-Тірас 14.01 ХНУ 17.15
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4
12 Інкогніто – ФК ITA-TOOLS 13.01 Конфермат 15.00
12 ФК Подільський Кремінь – ФК Карат MEBLI REMTION 2 13.01 Конфермат 16.00
12 Royal Palace – TAD 13.01 Конфермат 17.00
12 Brilliant – ФК Гвардія 13.01 Конфермат 18.00
12 ХФК Давид – Нева 14.01 Конфермат 16.00
12 Ветеран – Олімп(Солобківці) 14.01 Конфермат 18.00
12 FC ADRENALINE – FC ASTRUM 14.01 Конфермат 19.00
12 Патріоти-NETiP – Адвокат 14.01 ХНУ 16.15
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5
9 Lifecell – Прикордонник 2 13.01 ХНУ 09.00
9 ФК Меджибіж – Та ти шо 13.01 ХНУ 10.00
9 FC Shark – FC ADRENALINE MK 14.01 Конфермат 20.00
9 ФК Сталь – СуперСіп 14.01 ХНУ 09.00
9 Melix-Заслучнянська ТГ – ФК Вовки 14.01 ХНУ 10.00
9 Електротранс – Кристал 13.01 Конфермат 14.00
9 МФК Буг – Фортуна 13.01 Конфермат 19.00
9 Ліон ВСП – Coming soon 13.01 Конфермат 20.00
8 Nova Ushytsia – МФК Буг 14.01 Конфермат 09.00
9 Гладіатор – Престиж-Авто 14.01 Конфермат 10.00
9 ФК Лицарі – Nova Ushytsia 14.01 Конфермат 11.00
9 Скорпіон – Поділля Метиз 14.01 Конфермат 12.00
9 Прогрес В – ФК Лісоводи 14.01 Конфермат 13.00
9 Dark Horse – Vitagro 14.01 Конфермат 14.00
9 FC ARISTOKRATS – ФК Нива Летичів 14.01 Конфермат 15.00
9 АІЩДІШ – Весела Підкова 14.01 Конфермат 17.00

КУБОК ПРЕМІУМ ЛІГИ

1\4 Алмаз – Сокіл-2 14.01 ГУНП 13.00
1\4 Карат MEBLI REMTION – НОВАВЕТ 14.01 ГУНП 14.15
1\4 WOODMALL-Femida – Helpix 14.01 ГУНП 15.30
1\4 Хмельницькі делікатеси – Конфермат 14.01 ГУНП 16.45

Кубок Ліги

1\2 Ауді – ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 14.01 ХНУ 12.05
1\2 Лідер Амор – Локомотив 14.01 ХНУ 13.15

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here