Розклад матчів 13-го туру Дитячої Преміум-ліги

0
495
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – MAX SPORT

№ з/п Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ
1 ¼

1 гра

СК Сокіл (Хмельницький)- CFC AMOR (Хмельницький) (2009-2010) 10.02 ГУНП 10.40
2 ¼

1 гра

F.S. ProffiBall (Хмельницький)- ДЮСШ №3 (Хмельницький) (2009-2010) 10.02 ГУНП 11.30
3 13 СК Сокіл-2014 (Хмельницький) – СК Сокіл-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 10.02 ГУНП 12.20
4 13 ФА Рівень (Хмельницький) – Новатор-3 (Хмельницький) (2011-2012) 10.02 ГУНП 13.10
5 13 ДЮСШ 1-2 (Хмельницький) – Поділля-1 (Хмельницький) (2011-2012) 10.02 ГУНП 14.00
6 13 ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький) – Поділля-2-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 10.02 ГУНП 14.50
7 13 СК Сокіл (Хмельницький)-2011 – Новатор-1 (Хмельницький) (2011-2012) 10.02 ГУНП 15.40
8 13 ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 10.02 Конфермат 08.30
9 13 ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) – Мрія-2013 (Хмельницький) 10.02 Конфермат 09.20
10 13 Поділля-1-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 10.02 Конфермат 10.10
11 13 ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) – VIVA CUP-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 10.02 Конфермат 11.00
12 13 ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 10.02 Конфермат 11.50
13 13 VIVA CUP-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 10.02 Конфермат 12.40
14 13 VIVA CUP (Хмельницький) – ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) (2015-2016) 10.02 Конфермат 13.30
15 13 Поділля-2 (Хмельницький) – ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) (2015-2016) 10.02 Конфермат 14.20
16 13 Новатор (Хмельницький) – Мрія (Хмельницький) (2015-2016) 11.02 ДЮСШ №1 09.00
17 ¼

1 гра

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)- Новатор (Хмельницький) (2009-2010) 11.02 ДЮСШ №1 09.50
18 13 Новатор (Хмельницький) – Поділля-2 (Хмельницький) (2015-2016) 11.02 ДЮСШ №1 10.40
19 13 ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-дівчата (Хмельницький) (2013-2014) 11.02 ДЮСШ №1 11.30
20 13 Поділля-2-2014 (Хмельницький) – Мрія-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 11.02 ДЮСШ №1 12.20
21 ¼

1 гра

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)- Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницька обл.) 11.02 ДЮСШ №1 13.10
22 1

 

Новатор-2013 (Хмельницький) – ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 11.02 ДЮСШ №1 14.00
23 ¼

2 гра

Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницька обл.)- ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 11.02 ДЮСШ №1 14.50
24 13 ФА Рівень (Хмельницький) – Мрія (Хмельницький) (2011-2012) 11.02 ДЮСШ №1 15.40
25 13 ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) – VIVA CUP (Хмельницький) (2015-2016) 11.02 ДЮСШ №1 16.30
26 13 Поділля-Озерна (Хмельницький) – ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) (2015-2016) 11.02 ДЮСШ №1 17.20
27 13 VIVA CUP (Хмельницький) – Поділля-1 (Хмельницький) (2015-2016) 11.02 ДЮСШ №1 18.10
28 13 Поділля-1-2014 (Хмельницький) – Старбол-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 11.02 ДЮСШ №1 19.00
29 13 Мрія (Хмельницький) – Новатор-2 (Хмельницький) (2011-2012) 11.02 ДЮСШ №1 19.50
30 13 СК Сокіл (Хмельницький)-2011 – СК Сокіл (Хмельницький)-2012 (2011-2012) 11.02 ГУНП 10.40
31 13 Поділля-1 (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький)-2011 (2011-2012) 11.02 ГУНП 11.30 перенес
32 13 ДЮСШ 1-2 (Хмельницький) – Новатор-3 (Хмельницький) (2011-2012) 11.02 ГУНП 12.20
33 13 СК Сокіл-2 (Хмельницький) – Старбол (Хмельницький) (2015-2016) 11.02 ГУНП 13.10

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here