Результати матчів 15-16 червня

0
2377
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Офіційний технічний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – PRISMA Sportswear

INSTAGRAM
FACEBOOK
YouTube

Тур

Пара команд

Дата

Місце

проведення

Час початку

Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

5

Динамо ГУНП Ауді

16.06

ДЮСШ-1

09.30

 9:4

5

Ya.Ya.Меблі Облавтодор ДЮСШ 1 Буд Альянс Груп

16.06

ДЮСШ-1

10.30

3:4

5

ІнтерпродсервісForex Inwest

16.06

ДЮСШ-1

14.30

4:6

5

Олімп-ПрикордонникЗАЛІВ 10

16.06

ДЮСШ-1

16.30

5:0

5

АлмазМФК URBAN

16.06

ДЮСШ-1

17.30

1:3

5

МобіФрендHelpix

16.06

ДЮСШ-1

18.30

3:6

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

5

Ковчег – СФГ Поділля

15.06

ДЮСШ-1

11.30

1:10

5

  РоторТепловик

15.06

ДЮСШ-1

16.30

3:1

5

КардіффУПП Хмельницький

15.06

НВК 10-1

09.00

4:3

5

 НОВАВЕТ Royal Palace

15.06

НВК 10-1

15.00

1:4

5

Менс REDMION

15.06

НВК 10-1

16.00

3:5

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

5

Фахівець – Авіатор

15.06

ДЮСШ-1

12.30

3:5

5

Сокіл-2 – Адвокат

15.06

ДЮСШ-1

17.30

9:1

5

 Епіцентр К – Brilliant

15.06

ДЮСШ-1

19.30

5:0
(техн.
результ.)

5

FC Diamant Атлетик Сeresit PRO

15.06

НВК 10-1

10.00

1:2

5

МФК Лідер АморЦентр 13

15.06

НВК 10-1

11.00

2:1

5

ВКВ Mia Sushi

15.06

НВК 10-1

17.00

7:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

5

SEBN.UA – Нева

15.06

ДЮСШ-1

09.30

2:0

           5

FC Shark – Престиж Авто

15.06

ДЮСШ-1

10.30

5:2

5

МФК Та Ти Шо – ФК Сталь

15.06

ДЮСШ-1

13.30

4:2

5

АІЩДІШ – Смерека

15.06

ДЮСШ-1

14.30

3:7

5

Cooming Soon Тайфун

15.06

ДЮСШ-1

15.30

3:3

5

FC ASTRUMFC Aristocrats

15.06

ДЮСШ-1

18.30

4:4

5

Весела Підкова – Family Наркевичі

15.06

НВК 10-1

12.00

7:4

5

Гладіатор – FC Starmix

15.06

  НВК 10-1

13.00

5:3

5

Booster МФК Буг

15.06

НВК 10-1

14.00

2:1

5

СуперСіп – ФК Рейнджер

15.06

НВК 10-1

18.00

3:3

КУБОК

СуперСіп МФК Лідер Амор

16.06

ГУНП

11.00

2:7

АІЩДІШ – Атлетик Сeresit PRO

16.06

ГУНП

12.00

1:4

ФК СтальНева

16.06

ГУНП

13.00

1:2

MiaSushi –  Адвокат

16.06

ГУНП

14.00

6:5

Смерека Brilliant

16.06

ГУНП

15.00

-:+

Ротор – ВКВ

16.06

НВК 10-1

10.00

3:7

Центр 13 Family Наркевичі

16.06

НВК 10-1

11.00

+:-

АвіаторREDMION

16.06

НВК 10-1

12.00

2:3

Престиж АвтоФК Рейнджер

16.06

НВК 10-1

13.00

8:2

Сокіл-2Інкогніто

16.06

НВК 10-1

14.00

7:6

СФГ ПоділляЕпіцентр К

16.06

НВК 10-1

15.00

6:2

FC ASTRUMFC Starmix

16.06

НВК 10-1

16.00

3:1

Royal PalaceКардіфф

16.06

НВК 10-1

17.00

2:6

Менс УПП Хмельницький

16.06

НВК 10-1

18.00

2:4

МФК БугНОВАВЕТ

16.06

ДЮСШ-1

11.30

0:4

Фахівець Гладіатор

16.06

ДЮСШ-1

12.30

5:1

ТепловикFC Diamant

16.06

ДЮСШ-1

13.30

2:6

КовчегТайфун

16.06

ДЮСШ-1

15.30

2:5

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here