Розклад матчів 17-18 лютого

0
2380
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

Прибирання залу 17.02 ГУНП  15.10
Кубок Виклику
2 тур
Алмаз – ФГ КОСВО 17.02 ГУНП  15.30
1\4 (2 матч) МФК URBAN – WOODMALL-Femida 17.02 ГУНП  16.45 LIVE
1\4 (2 матч) Конфермат – Helpix 17.02 ГУНП  18.00 LIVE
1\4 (2 матч) Карат-MEBLI REMTION – Динамо ГУНП 17.02 ГУНП  19.15 LIVE
1\4 (2 матч) Інтерпродсервіс – Хмельницькі делікатеси 17.02 ГУНП  20.30 LIVE
Кубок Виклику
2 тур
Прикордонник-SUNOCO – КАЗ 18.02 ГУНП  10.30
Кубок Виклику
2 тур
Кардіфф – ФК Бігуча Лань 18.02 ГУНП  11.45
1\4 (3 матч) За потреби 18.02 ГУНП  13.00
1\4 (3 матч) За потреби 18.02 ГУНП  14.15
1\4 (3 матч) За потреби 18.02 ГУНП  15.30
1\4 (3 матч) За потреби 18.02 ГУНП  16.45

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

1\4 (2 матч) УПП Хмельницький – M’ясний маркет 17.02 ХНУ 09.00
1\4 (2 матч) Олімп – ККФА REDMION 17.02 ХНУ 10.05
1\4 (2 матч) Локомотив – Епіцентр К 17.02 ХНУ 11.10
1\4 (2 матч) Ауді – Облавтодор 17.02 ХНУ 20.15
Кубок Виклику
2 тур
Атлетик Ceresit PRO – Філтекс 18.02 ХНУ 11.00
Кубок Виклику
2 тур
Ракета – ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 17.02 ХНУ 16.15
Кубок Виклику
2 тур
Тепловик – Ротор 18.02 ХНУ 12.00
1\4 (3 матч) За потреби 18.02 ГУНП
ХНУ
13.00
17.00
1\4 (3 матч) За потреби 18.02 ГУНП
ХНУ 
14.15
18.00
1\4 (3 матч) За потреби 18.02 ГУНП
ХНУ
15.30
19.00
1\4 (3 матч) За потреби 18.02 ГУНП
ХНУ 
16.45
20.00

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

1\4 (2 матч) Ковчег – Авіатор 17.02 ХНУ 17.15
1\4 (2 матч) ЗАЛІВ 10 – МобіФренд 17.02 ХНУ 18.15
1\4 (2 матч) Менс – Лідер-Амор 17.02 ХНУ 19.15
1\4 (2 матч) Лунтік – Сокіл 2 17.02 ХНУ 13.15
Кубок Виклику
2 тур
Компанія – FC Diamant 18.02 Конфермат 14.00
Кубок Виклику
2 тур
Товтри – НОВАВЕТ 17.02 ХНУ 12.15
Кубок Виклику
2 тур
ЦЕНТР 13 – ЕкоАльт 17.02 Конфермат 20.00
1\4 (3 матч) За потреби 18.02 ГУНП
ХНУ
Конфермат
13.00
17.00
17.00
1\4 (3 матч) За потреби 18.02 ГУНП
ХНУ
Конфермат
14.15
18.00
18.00
1\4 (3 матч) За потреби 18.02 ГУНП
ХНУ
Конфермат
15.30
19.00
19.00
1\4 (3 матч) За потреби 18.02 ГУНП
ХНУ
Конфермат
16.45
20.00
20.00

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

1\4 (2 матч) Royal Palace – FC ADRENALINE 17.02 Конфермат 09.00
1\4 (2 матч) ФК ITA TOOLS – Карат MEBLI REMTION 2 17.02 Конфермат 10.00
1\4 (2 матч) TAD – FC ASTRUM 17.02 Конфермат 11.00
1\4 (2 матч) Інкогніто – Ветеран 17.02 Конфермат 18.00
Кубок Виклику
2 тур
Олімп – ФК Подільський Кремінь 18.02 Конфермат 15.00
Кубок Виклику
2 тур
Патріоти NETiP – Brilliant 18.02 Конфермат 16.00
Кубок Виклику
2 тур
Нева – Адвокат 18.02 Конфермат 13.00
1\4 (3 матч) За потреби 18.02 Конфермат 17.00
1\4 (3 матч) За потреби 18.02 Конфермат 18.00
1\4 (3 матч) За потреби 18.02 Конфермат 19.00
1\4 (3 матч) За потреби 18.02 Конфермат 20.00

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

1\2 (1 матч) ФК Нива Летичів – Vitagro 17.02 ХНУ 14.15
1\2 (1 матч) Поділля-Метиз – Фахівець 17.02 ХНУ 15.15

КУБОК 5 ДИВІЗІОНУ

1 тур ФК Сталь – STV 18.02 Конфермат 09.00
1 тур Фахівець – Лицарі 18.02 Конфермат 10.00
1 тур АІЩДІШ – Скорпіон 18.02 Конфермат 11.00
1 тур МФК Та Ти Шо – Торпедо 18.02 Конфермат 12.00
1 тур СуперСіп – Заслав’я 17.02 Конфермат 19.00
1 тур Престиж-Авто – ФК Меджибіж 17.02 Конфермат 17.00
1 тур Coming soon – АТ Хмельницькобленерго 18.02 ХНУ 09.00
1 тур Весела Підкова – FC ADRENALINE MK 18.02 ХНУ 10.00
1 тур SMEREKA – Наркевичі ТГ 18.02 Конфермат 17.00 🔄
1 тур Поділля АТО – Фортуна 18.02 Конфермат 18.00 🔄
1 тур Ліон-ВСП – МФК Буг 18.02 Конфермат 19.00 🔄
1 тур FC Shark – Гладіатор 18.02 Конфермат 20.00 🔄
1 тур Прикордонник-2 – Lifecell 18.02 ХНУ 13.00
1 тур ФК Вовки – Лук’янівська 18.02 ХНУ 14.00
1 тур Vavilon – FC Aristocrats 18.02 ХНУ 17.00-20.00 🔄
1 тур Dark Horse – Melix- Заслучнянська ТГ 18.02 ХНУ 17.00-20.00 🔄

КУБОК ПРЕСТИЖУ 1-4 ДИВІЗІОН

Кубок Престижу ДБК – ФК Гвардія 18.02 ХНУ 15.00
Кубок Престижу Евеліна-Акпадон-Агро – МФК Тайфун 18.02 ХНУ 16.00

🔄 – за необхідності третіх матчів 1/4 плей-офф, ці ігри буде перенесено

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here