Розклад та результати матчів 2-3 березня

0
6321

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

Прибирання залу

02.03

ГУНП

18.00

1\2 (2 матч)

МФК URBAN – Хмельницькі делікатеси

02.03

ГУНП

19.30

2:2
по пен. 4:5

1\2 (2 матч)

Динамо ГУНПHelpix

02.03

ГУНП

20.45

5:3

Кубок Виклику
4 тур

ФК Бігуча Лань – ФГ КОСВО

02.03

ГУНП

18.15

1:0

Кубок Виклику
4 тур

Прикордонник-SUNOCO – Алмаз

03.03

ГУНП

10.30

6:4

Кубок Поділля
 2 тур

Інтерпродсервіс – Конфермат

03.03

ГУНП

11.45

4:14

Кубок Поділля
 2 тур

WOODMALL-Femida – Карат-MEBLI REMTION

03.03

ГУНП

13.00

4:2

Кубок Виклику
4тур

КардіффКАЗ

03.03

ГУНП

14.15

3:1

1\2 (3 матч)

Helpix – Динамо ГУНП

03.03

ГУНП

15.30

3:1

1\2 (3 матч)

Хмельницькі делікатеси – МФК Urban

03.03

ГУНП

16.45

2:2
по пен. 2:4

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

1\2 (2 матч)

Облавтодор – ККФА REDMION

02.03

ХНУ

16.50

0:6

1\2 (2 матч)

Локомотив – M’ясний маркет

02.03

ХНУ

17.55

3:1

Кубок Виклику
4 тур

Атлетик Ceresit PRO – Тепловик

02.03

ХНУ

19.00

1:2

Кубок Виклику
4 тур

Ракета – Філтекс

02.03

ХНУ

12.35

2:2

Кубок Виклику
4 тур

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп – Ротор

03.03

ХНУ

15.00

1:3

Кубок Поділля
 2 тур

Олімп – Ауді

02.03

ХНУ

11.30

9:4

Кубок Поділля
2 тур

Епіцентр К – УПП Хмельницький

03.03

ХНУ

14.00

2:4

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

1\2 (2 матч)

Лідер-Амор – Ковчег

02.03

ХНУ

15.50

3:1

1\2 (2 матч)

Залів 10 – Сокіл-2

02.03

ХНУ

09.30

0:7

Кубок Виклику
4 тур

Компанія – Товтри

02.03

ХНУ

14.40

0:3

Кубок Виклику
4 тур

Центр 13 – FC Diamant

02.03

ХНУ

20.00

5:2

Кубок Виклику
4тур

ЕкоАльтНовавет

03.03

ХНУ

09.00

3:3

Кубок Поділля
 2 тур

ЛунтікМобіФренд

02.03

Конфермат

16.00

7:7

Кубок Поділля
2 тур

Авіатор – Менс

02.03

Конфермат

15.00

5:3

1\2 (3 матч)

Сокіл 2 – Залів 10

03.03

ХНУ

18.00

3:2

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

1\2 (2 матч)

Ветеран – TAD

02.03

Конфермат

18.00

8:4

1\2 (2 матч)

FC ADRENALINE – FC ITA-TOOLS

02.03

Конфермат

11.00

3:0

Кубок Виклику
4 тур

Brilliant – ФК Олімп

03.03

Конфермат

18.00

3:11

Кубок Виклику
4 тур

ФК Подільський Кремінь – Адвокат

02.03

Конфермат

12.00

3:6

Кубок Виклику
4тур

Патріоти-NETiP – Нева

02.03

Конфермат

17.00

4:6

Кубок Поділля
2 тур

FC ASTRUM –Карат MEBLI REMTION 2

03.03

Конфермат

17.00

3:4

Кубок Поділля
2 тур

Royal Palace – Інкогніто

03.03

ХНУ

11.00

5:3

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

Фінал 1 матч

Поділля-Метиз – Vitagro

03.03

ХНУ

12.00

3:2

3-є місце 1 матч

ФК Нива Летичів – Фахівець

03.03

ХНУ

13.00

4:1

Кубок Поділля
2 тур

Прогрес В – Nova Ushytsia

02.03

ХНУ

10.30

8:3

Кубок Поділля
2 тур

Дует + – Кристал

02.03

ХНУ

13.40

2:2

КУБОК 5 ДИВІЗІОНУ

3 тур

Поділля-АТО – Лукянівська

03.03

ХНУ

10.00

10:0

3 тур

СуперСіп – МФК Буг

02.03

Конфермат

09.00

2:2

3 тур

ФК Сталь – ФК Лицарі

02.03

Конфермат

10.00

4:1

3 тур

Престиж-Авто – Lifecell

02.03

Конфермат

13.00

7:4

3 тур

STV – Фахівець

02.03

Конфермат

14.00

6:8

3 тур

FC Shark – Coming soon

03.03

Конфермат

09.00

10:3

3 тур

Гладіатор – АТ Хмельницькобленерго

03.03

Конфермат

10.00

4:6

3 тур

Фортуна – ФК Вовки

03.03

Конфермат

11.00

5:3

3 тур

Скорпіон – FC ADRENALINE MK

03.03

Конфермат

12.00

4:3

3 тур

Заславя – ЛіонВСП

03.03

Конфермат

13.00

2:7

3 тур

ФК Меджибіж – Прикордонник-2

03.03

Конфермат

14.00

6:8

3 тур

Торпедо – Vavilon

03.03

Конфермат

15.00

7:4

3 тур

MelixЗаслучнянська ТГТГНаркевичі

03.03

Конфермат

16.00

2:9

3 тур

АІЩДІШ – Весела Підкова

02.03

Конфермат

19.00

5:3

3 тур

FC Aristocrats – Та Ти Шо

02.03

Конфермат

20.00

4:9

3 тур

Dark Horse – SMEREKA

03.03

ХНУ

16.00

6:0

КУБОК ПРЕСТИЖУ 1-4 ДИВІЗІОН

Кубок Престижу

ФК Сокіл Тірас – МФК Тайфун

02.03

ХНУ

09.00

2:4

Кубок Престижу

ДБК – МФК Тайфун

03.03

ХНУ

17.00

10:2

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here