Розклад матчів 20-21 січня

0
2740

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

13

КонферматКардіфф

20.01

ГУНП

13.10

13

HelpixДинамо ГУНП

20.01

ГУНП

14.25

Прибирання залу

20.01

ГУНП

15.35

13

ФК Бігуча Лань – Карат MEBLIREMTION

20.01

ГУНП

15.45

13

Евеліна Акпадон Агро – КАЗ

20.01

ГУНП

17.00

13

Алмаз – ФГ КОСВО

20.01

ГУНП

18.15

13

Прикордонник – Інтерпродсервіс

20.01

ГУНП

19.30

13

Хмельницькі делікатеси – WOODMALL-Femida

20.01

ГУНП

20.45

14

КАРАТ MEBLI REMTIONКАРДІФФ

21.01

ГУНП

11.45

LIVE

14

ДИНАМО-ГУНП – ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

21.01

ГУНП

13.00

LIVE

14

 ІНТЕРПРОДСЕРВІС – АЛМАЗ

21.01

ГУНП

14.15

14

ДБК – МФК “URBAN

21.01

ГУНП

15.30

13

КАЗ – HELPIX

21.01

ГУНП

16.45

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

13

УПП Хмельницький – ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

21.01

ГУНП

10.35

LIVE

13

Олімп – Ауді

20.01

ХНУ

11.00

13

Філтекс – Епіцентр К

20.01

ХНУ

17.05

13

ТепловикОблавтодор

20.01

ХНУ

18.10

13

Локомотив – M’ясний маркет

20.01

ХНУ

19.15

13

ФК ЮАН – Атлетик Ceresit PRO

21.01

ХНУ

09.00

13

ККФА REDMION – Ротор

21.01

ХНУ

10.05

13

Олімпік AskoArtРакета

21.01

ХНУ

12.10

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

13

ЗАЛІВ 10 – Сокіл-2

20.01

ХНУ

10.00

13

Сокіл-Тірас – Тайфун

20.01

ХНУ

14.05

13

НОВАВЕТ – МобіФренд

20.01

ХНУ

15.05

13

Лунтік – Авіатор

20.01

ХНУ

16.05

13

Центр 13 – Товтри

21.01

ХНУ

14.15

13

ЕкоАльт – Лідер Амор

21.01

ХНУ

15.15

13

FC DiamantМенс

21.01

ХНУ

19.15

13

Компанія – Ковчег

21.01

Конфермат

17.00

Сокіл-2 – Сокіл-Тірас

21.01

ХНУ

11.10

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

13

ФК ITA TOOLS – Royal Palace

20.01

Конфермат

15.00

13

Ветеран – ФК Подільський Кремінь

20.01

Конфермат

16.00

13

TAD – ХФК Давид

20.01

Конфермат

17.00

13

Адвокат – Інкогніто

21.01

Конфермат

13.00

13

Карат MEBLI REMTION 2 – Патріоти NETiP

21.01

ХНУ

17.15

13

FC ASTRUM – Олімп(Солобківці)

21.01

Конфермат

18.00

13

ФК Гвардія – FC ADRENALINE

21.01

Конфермат

19.00

13

Brilliant – Нева

21.01

Конфермат

20.00

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

1\8

VavilonПрогрес В

20.01

ХНУ

09.00

1\8

Nova Ushetsia – Престиж-Авто

20.01

ХНУ

12.05

1\8

Поділля-Метиз – ТГ Наркевичі

21.01

ХНУ

13.15

1\8

FC Shark – Дует +

21.01

ХНУ

18.15

1\8

Фортуна – ФК Нива Летичів

21.01

ХНУ

16.15

1\8

VitagroМФК Буг

20.01

Конфермат

14.00

1\8

Кристал Coming soon

20.01

Конфермат

18.00

1\8

Фахівець – Весела Підкова

20.01

Конфермат

19.00

Кубок ТМ HELPIX

ФК Сталь – Dark Horse

21.01

Конфермат

10.00

Кубок ТМ HELPIX

SmerekaПрикордонник 2

21.01

Конфермат

11.00

Кубок ТМ SGK

Та ти шо – Поділля АТО

21.01

Конфермат

09.00

Кубок ТМ SGK

ЕлектротрансFC ADRENALINE MK

20.01

Конфермат

20.00

Кубок ТМ Мобіфренд

LifecellФК Міць

21.01

Конфермат

12.00

Кубок ТМ Мобіфренд

АІЩДІШ – FC Aristocrats

21.01

ХНУ

20.15

Кубок ТМ Родина пасіка Гавага

ЛІОН-ВСП – Лукянівська

20.01

ХНУ

20.15

Кубок ТМ Родина пасіка Гавага

ФК Лісоводи – Гладіатор

21.01

Конфермат

16.00

Кубок ГРК Південна брама

ФК Лицарі – MelixЗаслучнянська ТГ

20.01

ХНУ

13.05

Кубок ГРК Південна брама

СуперСіп – ФК Меджибіж

21.01

Конфермат

15.00

Кубок ГРК Південна брама

Скорпіон – ФК Вовки

21.01

Конфермат

14.00

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here