Результат матчів 22-23 червня

0
2287
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Офіційний технічний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – PRISMA Sportswear

INSTAGRAM
FACEBOOK
YouTube

Тур

Пара команд

Дата

Місце

проведення

Час початку

Рах.

ПРЕМІУМЛІГА З МІНІФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

6

ЗАЛІВ 10ДЮСШ 1 Буд Альянс Груп

22.06

ГУНП

12.30

 0:1

6

МФК URBAN Інтерпродсервіс

22.06

ГУНП

14.30

10:2

6

Forex InwestДинамо ГУНП

22.06

ГУНП

15.30

2:2

6

МобіФрендОлімп-Прикордонник  

22.06

ГУНП

16.30

7:3

6

Алмаз – Ya.Ya.Меблі Облавтодор

22.06

ГУНП

18.30

0:1

6

Ауді Helpix

22.06

ГУНП

19.30

1:6

ПРЕМІУМЛІГА З МІНІФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

6

  УПП Хмельницький –  НОВАВЕТ

22.06

НВК 10-1

10.00

5:3

6

  Кардіфф – REDMION

22.06

НВК 10-1

15.00

3:1

6

Менс Тепловик

22.06

НВК 10-1

16.00

11:1

6

Ротор –  Інкогніто  

22.06

НВК 10-1

17.00

5:4

6

Royal Palace Ковчег X-City

22.06

НВК 10-1

18.00

1:2

ПРЕМІУМЛІГА З МІНІФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

6

АвіаторАтлетик Сeresit PRO

22.06

ГУНП

13.30

2:2

6

Brilliant Сокіл-2

22.06

ГУНП

17.30

2:10

6

FC Diamant Епіцентр К    

22.06

ДЮСШ-1

10.30

2:7

6

 ВКВ Фахівець

22.06

ДЮСШ-1

16.30

8:4

6

АдвокатЦентр 13

22.06

ДЮСШ-1

17.30

2:9

6

Mia Sushi – МФК Лідер Амор

22.06

ДЮСШ-1

18.30

2:4

ПРЕМІУМЛІГА З МІНІФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

6

ФК СтальФК Рейнджер

22.06

ДЮСШ-1

11.30

8:2

           6

FC SharkCooming Soon

22.06

ДЮСШ-1

12.30

6:3

6

МФК Та Ти Шо – FC Starmix

22.06

ДЮСШ-1

13.30

3:2

6

Смерека –  СуперСіп

22.06

ДЮСШ-1

14.30

3:4

6

Гладіатор FC Aristocrats

22.06

ДЮСШ-1

15.30

5:2

6

Весела Підкова МФК Буг

22.06

НВК 10-1

09.00

1:1

6

ФК ЛицаріFamily Наркевичі

22.06

НВК 10-1

11.00

1:3

6

SEBN.UAПрестиж Авто

22.06

  НВК 10-1

12.00

2:3

6

Booster Нева

22.06

НВК 10-1

13.00

0:1

6

FC ASTRUM АІЩДІШ

22.06

НВК 10-1

14.00

+:-

КУБОК

Центр 13МФК Та Ти Шо

23.06

ГУНП

11.00

7:2

ТАЙФУН – Престиж Авто

23.06

ГУНП

12.00

4:2

УПП Хмельницький – Атлетик СeresitPRO  

23.06

ГУНП

13.00

1:1
по пен.
4:3

BrilliantЗАЛІВ 10

23.06

ГУНП

15.00

4:8

Сокіл-2Олімп-Прикордонник  

23.06

ГУНП

14.00

5:3

Кардіфф – Фахівець

23.06

ДЮСШ-1

09.30

+:-

Ауді – ВКВ

23.06

ДЮСШ-1

10.30

3:6

FC DiamantНева

23.06

ДЮСШ-1

11.30

2:0

НОВАВЕТ – Ya.Ya.Меблі Облавтодор

23.06

ДЮСШ-1

12.30

2:2
по пен. 4:2

ДЮСШ 1 Буд Альянс ГрупФК Лицарі

23.06

ДЮСШ-1

13.30

3:2

Forex Inwest СФГ Поділля

23.06

ДЮСШ-1

14.30

4:1

Алмаз – REDMION

23.06

ДЮСШ-1

15.30

5:4

Mia Sushi МФК URBAN

23.06

ДЮСШ-1

16.30

2:4

МФК Лідер АморFC ASTRUM

23.06

ДЮСШ-1

17.30

1:0

ІнтерпродсервісДинамо ГУНП

23.06

ДЮСШ-1

18.30

0:5

МобіФрендHelpix

23.06

ДЮСШ-1

19.30

-:+

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here