Результати матчів 24-25 лютого

0
6624
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

КАЛЕНДАР ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ 24-25.02.2024 РОКУ

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

Прибирання залу 24.02 ГУНП  18.00
Кубок Виклику
3 тур
КАЗ – Алмаз 24.02 ГУНП  18.15 13:4
1\2 (1 матч) Helpix – Динамо ГУНП 24.02 ГУНП  19.30 4:2
1\2 (1 матч) Хмельницькі делікатеси – МФК URBAN 24.02 ГУНП  20.45 2:5
Кубок Виклику
3 тур
ФК Бігуча Лань – Прикордонник-SUNOCO 25.02 ГУНП  13.00 2:1
Кубок Виклику
3 тур
ФГ КОСВО – Кардіфф 25.02 ГУНП  16.45 4:3
Кубок Поділля
1 тур
Конфермат – Woodmall-Femida 25.02 ГУНП  15.30 1:1
Кубок Поділля
1 тур
Карат MEBLI REMTION – Інтерпродсервіс 25.02 ГУНП  14.15 5:1

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

1\2 (1 матч) M’ясний маркет – Локомотив 25.02 ХНУ 18.30 1:3
1\2 (1 матч) ККФА REDMION – Облавтодор 25.02 ХНУ 17.25 1:1
по пен. 3:1
Кубок Виклику
3 тур
ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп – Атлетик Ceresit PRO 25.02 ХНУ 11.00 1:0
Кубок Виклику
3 тур
Ротор – Ракета 25.02 ХНУ 14.15 2:2
Кубок Виклику
3 тур
Філтекс – Тепловик 25.02 ХНУ 12.15 3:1
Кубок Поділля
1 тур
Ауді – Епіцентр К 24.02 ХНУ 18.00 7:3
Кубок Поділля
1 тур
УПП Хмельницький – Олімп 25.02 ХНУ 13.10 3:4

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

1\2 (1 матч) Сокіл-2 – ЗАЛІВ 10 24.02 ХНУ 14.00 0:5
(технічна
поразка)
1\2 (1 матч) Ковчег – Лідер Амор 24.02 ХНУ 17.00 2:7
Кубок Виклику
3 тур
Товтри – FC Diamant 24.02 ХНУ 19.00 2:8
Кубок Виклику
3 тур
НОВАВЕТ – Центр13 24.02 ХНУ 20.00 1:8
Кубок Виклику
3 тур
ЕкоАльт – Компанія 24.02 ХНУ 15.00 1:2
Кубок Поділля
1 тур
МобіФренд – Авіатор 24.02 ХНУ 16.00 0:2
Кубок Поділля
1 тур
Менс – Лунтік 25.02 ХНУ 15.20 9:3

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

1\2 (1 матч) ФК ITA-TOOLS – FC ADRENALINE 24.02 Конфермат 13.00 1:3
1\2 (1 матч) TAD – Ветеран 25.02 Конфермат 16.00 6:8
Кубок Виклику
3 тур
ФК Подільський Кремінь – Патріоти-NETiP 24.02 Конфермат 17.00 7:7
Кубок Виклику
3 тур
Brilliant  – Нева 24.02 Конфермат 18.00 6:3
Кубок Виклику
3 тур
Адвокат – ФК Олімп Солобківці 25.02 Конфермат 10.00 4:2
Кубок Поділля
1 тур
Royal Palace – FC ASTRUM 25.02 Конфермат 18.00 7:2
Кубок Поділля
1 тур
Карат MEBLI REMTION 2 – Інкогніто 25.02 Конфермат 11.00 3:6

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

1\2 (2 матч) Vitagro – Нива Летичів 24.02 Конфермат 11.00 4:2
1\2 (2 матч) Фахівець – Поділля-Метиз 24.02 Конфермат 12.00 3:8
Кубок Поділля
1 тур
Кристал – Прогрес В 24.02 Конфермат 09.00 4:4
Кубок Поділля
1 тур
Nova Ushytsia – Дует + 24.02 Конфермат 10.00 4:7
1\2 (3 матч) За потреби 25.02 ХНУ 19.30
1\2 (3 матч) За потреби 25.02 ХНУ 20.30

КУБОК 5 ДИВІЗІОНУ

1 тур Vavilon – FC Aristocrats 24.02 ХНУ 09.00 4:1
1 тур Dark Horse – Melix Заслучнянська ТГ 24.02 ХНУ 10.00 4:7
2 тур Весела Підкова – Скорпіон 24.02 ХНУ 11.00 3:3
2 тур Прикордонник 2 – Престиж Авто 24.02 ХНУ 12.00 2:5
2 тур Лук’янівська – Фортуна 24.02 Конфермат 19.00 0:7
2 тур Coming soon – Гладіатор 24.02 Конфермат 20.00 3:4
2 тур МФК Буг – Заслав’я 24.02 Конфермат 15.00 7:6
2 тур АІЩДІШ – FC ADRENALINE MK 24.02 Конфермат 14.00 2:3
2 тур FC Shark – АТ Хмельницькобленерго 25.02 Конфермат 12.00 3:3
2 тур ФК Лайфселл – ФК Меджибіж 25.02 Конфермат 13.00 3:1
2 тур ФК Лицарі – STV 25.02 Конфермат 14.00 2:6
2 тур Фахівець – ФК Сталь 25.02 Конфермат 15.00 4:8
2 тур ФК Вовки – Поділля АТО 24.02 Конфермат 16.00 8:1
2 тур ТГ Наркевичі – Dark Horse 25.02 Конфермат 17.00 4:3
2 тур ФК Та Ти Шо – Vavilon 25.02 Конфермат 19.00 0:8
2 тур Ліон ВСП – СуперСіп 25.02 Конфермат 09.00 4:1
2 тур FC Artistocrats – Торпедо 25.02 Конфермат 20.00 1:6
2 тур SMEREKA – Melix-Заслучнянська ТГ 25.02 ХНУ 16.25 1:0

КУБОК ПРЕСТИЖУ 1-4 ДИВІЗІОН

Кубок Престижу ФК ЮАН – ФК Гвардія 24.02 ХНУ 13.00 +:-
Кубок Престижу ФК Сокіл Тірас – МФК Тайфун 25.02 ХНУ 09.00 1:0
(гру призупинено
на 22 хв.)
Кубок Престижу Олімпік AscoArt – ДБК 25.02 ХНУ 10.00 2:4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here