Результати матчів 29-30 червня

0
2119
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Офіційний технічний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – PRISMA Sportswear

INSTAGRAM
FACEBOOK
YouTube

Тур

Пара команд

Дата

Місце

проведення

Час початку

Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

7

Динамо ГУНП –  МФК URBAN

29.06

ДЮСШ-1

09.30

 0:5

7

Ya.Ya.Меблі Облавтодор – ЗАЛІВ 10

29.06

НВК 10-1

14.00

6:1

7

Олімп-ПрикордонникАуді  

29.06

НВК 10-1

18.00

2:0

7

МобіФрендДЮСШ 1 Буд Альянс Груп

29.06

ГУНП

17.30

0:2

7

Алмаз – Інтерпродсервіс

29.06

ГУНП

18.30

3:2

7

           Forex InwestHelpix

29.06

ГУНП

19.30

1:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

7

    ТепловикКардіфф

29.06

ДЮСШ-1

10.30

0:9

7

   НОВАВЕТ REDMION

29.06

НВК 10-1

15.00

3:2

7

Ковчег- XCityУПП Хмельницький

29.06

НВК 10-1

16.00

1:5

7

 Інкогніто – СФГ Поділля

29.06

НВК 10-1

17.00

1:2

7

Ротор – Менс

30.06

ДЮСШ-1

16.30

1:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

7

ЦЕНТР 13 – Brilliant

29.06

ГУНП

15.30

15:2

7

Сокіл-2FC Diamant

29.06

ГУНП

16.30

1:3

7

 ФахівецьMia Sushi

29.06

ДЮСШ-1

14.30

6:13

7

 ВКВ Атлетик Сeresit PRO

29.06

ДЮСШ-1

15.30

5:5

7

АдвокатМФК Лідер Амор

29.06

ДЮСШ-1

16.30

1:2

7

Епіцентр КАвіатор

30.06

ДЮСШ-1

13.30

9:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

7

  Cooming SoonSEBN.UA

29.06

ДЮСШ-1

11.30

3:6

           7

Нева – Весела Підкова

29.06

ДЮСШ-1

12.30

2:1

7

СуперСіпФК Сталь

29.06

ДЮСШ-1

13.30

7:2

7

  ФК Лицарі– МФК Буг

29.06

НВК 10-1

11.00

2:4

7

МФК Та Ти Шо – FC Aristocrats

29.06

НВК 10-1

12.00

4:2

7

FC StarmixФК Рейнджер

29.06

НВК 10-1

13.00

5:10

7

BoosterПрестиж Авто

29.06

ГУНП

12.30

4:3

7

FC Shark Тайфун

29.06

    ГУНП

13.30

1:0

7

Смерека – FC ASTRUM  

29.06

ГУНП

14.30

2:4

7

АІЩДІШ – Гладіатор

30.06

ДЮСШ-1

12.30

2:3

КУБОК

Сокіл-2 – ТАЙФУН

30.06

ДЮСШ-1

09.30

6:0

ВКВДЮСШ 1 Буд Альянс Груп

30.06

ДЮСШ-1

10.30

3:0

Кардіфф – НОВАВЕТ  

30.06

ДЮСШ-1

11.30

9:4

Центр 13 ЗАЛІВ 10

30.06

ДЮСШ-1

14.30

9:1

FC Diamant Forex Inwest

30.06

ДЮСШ-1

15.30

0:3

МФК Лідер АморДинамо ГУНП

30.06

ДЮСШ-1

17.30

4:9

Алмаз – МФК URBAN

30.06

ДЮСШ-1

18.30

2:4

УПП Хмельницький – Helpix  

30.06

ДЮСШ-1

19.30

0:11

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here