Розклад матчів 3-4 лютого

0
2221

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

КАЛЕНДАР ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ 03-04.02.2024 РОКУ

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

Прибирання залу 03.02 ГУНП  16.50
14 МФК URBAN – ФГ КОСВО 03.02 ГУНП  17.00
15 Конфермат – Динамо ГУНП 03.02 ГУНП  18.15 LIVE
15 Прикордонник-SUNOCO – Карат-MEBLI REMTION 03.02 ГУНП  20.30 LIVE
15 МФК URBAN – Інтерпродсервіс 04.02 ГУНП  10.30
15 Кардіфф – WOODMALL-Femida 04.02 ГУНП  11.45
15 Алмаз – ФК Бігуча Лань 04.02 ГУНП  13.00
15 Хмельницькі делікатеси – КАЗ 04.02 ГУНП  14.15
15 Евеліна Акпадон-Агро – ФГ Косво 04.02 ГУНП  15.30
15 ДБК – Helpix 04.02 ГУНП  16.45

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

15 Філтекс – Ротор 03.02 ХНУ 19.50
15 УПП Хмельницький – Атлетик Ceresit PRO 03.02 ХНУ 12.20
15 Олімп – Облавтодор 04.02 ХНУ 14.00
15 Тепловик – Ракета 04.02 ХНУ 17.00
15 Локомотив – ДЮСШ 1 Будівельний Альяес Груп 04.02 ХНУ 18.00
15 M’ясний маркет – Ауді 04.02 ХНУ 19.00
15 Олімпік-AskoArt – Епіцентр К 03.02 ХНУ 17.40
15 ФК ЮАН – ККФА REDMION 03.02 ХНУ 18.45

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

15 Залів 10 – Сокіл-Тірас 03.02 ХНУ 13.25
15           НОВАВЕТ – Авіатор 03.02 ХНУ 14.25
15 Лунтік – Менс 03.02 ХНУ 15.25
15 Ковчег – FC Diamant 03.02 Конфермат 16.00
15 Центр 13 – Сокіл 2 04.02 ХНУ 12.00
15 Компанія – Тайфун 04.02 ХНУ 15.00
15 МобіФренд – Лідер-Амор 04.02 ХНУ 16.00
15 ЕкоАльт – Товтри 04.02 ХНУ 20.00

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

15 Ветеран – Інкогніто 03.02 Конфермат 15.00
15 Патріоти-NETiP – FC ASTRUM 03.02 ХНУ 16.35
15 ФК ITA TOOLS – ХФК Давид 03.02 Конфермат 17.00
15 TAD – Адвокат 03.02 Конфермат 18.00
15 ФК Гвардія – ФК Подільський Кремінь 03.02 Конфермат 19.00
15 Brilliant – FC ADRENALINE 03.02 Конфермат 20.00
15 ФК Карат MEBLI REMTION 2 – Royal Palace 04.02 Конфермат 09.00
15 Нева – Олімп Солобківці 04.02 Конфермат 10.00

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

Кубок ТМ SGK Поділля АТО – Електротранс 03.02 Конфермат 14.00
Кубок ТМ Мобіфренд Lifecell – АІЩДІШ 03.02 ХНУ 10.20
Кубок ГРК Південна брама ФК Лицарі СуперСіп 03.02 ХНУ 11.20
1\4 (1 матч) Поділля-Метиз – Nova Ushytsia 04.02 ХНУ 09.00
1\4 (1 матч) Vitagro – Прогрес В 04.02 ХНУ 10.00
1\4 (1 матч) Фахівець – Кристал 04.02 ХНУ 11.00
1\4 (1 матч) Нива Летичів – Дует+ 04.02 ХНУ 13.00
Кубок Нескорених  ТГ Наркевичі – Престиж-Авто 03.02 Конфермат 11.00
Кубок Нескорених Весела Підкова – Coming soon 03.02 Конфермат 12.00
Кубок Нескорених  Фортуна – FC Shark 03.02 Конфермат 13.00
Кубок Нескорених Vavilon – МФК Буг 04.02 Конфермат 19.00
Кубок ТМ HELPIX ФК Сталь – Smereka 04.02 Конфермат 15.00
Кубок ТМ HELPIX Dark Horse – Прикордонник-2 04.02 Конфермат 16.00
Кубок ТМ SGK FC ADRENALINE MK – Поділля АТО 04.02 Конфермат 14.00
Кубок ТМ SGK Електротранс – МФК ТА ТИ ШО 04.02 Конфермат 20.00
Кубок ТМ Мобіфренд АІЩДІШ – ФК Міць 04.02 Конфермат 17.00
Кубок ТМ Мобіфренд FC Aristocrats – Lifecell 04.02 Конфермат 18.00
Кубок ТМ Родина пасіка Гавага Гладіатор – Ліон ВСП 03.02 Конфермат 09.00
Кубок ТМ Родина пасіка Гавага ФК Лісоводи – Лук’янівська 04.02 Конфермат 11.00
Кубок ГРК Південна брама ФК Вовки – Melix-Заслучненська ТГ 03.02 Конфермат 10.00
Кубок ГРК Південна брама ФК Меджибіж – ФК Лицарі 04.02 Конфермат 12.00
Кубок ГРК Південна брама СуперСіп – Скорпіон 04.02 Конфермат 13.00

КУБОК ЛІГИ 

Фінал Ауді – Локомотив 03.02 ГУНП 19.30 LIVE

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here