Результати матчів 6-7 липня

0
1731
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Офіційний технічний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з мініфутболу сезону 2024 року – PRISMA Sportswear

INSTAGRAM
FACEBOOK
YouTube

Тур

Пара команд

Дата

Місце

проведення

Час початку

Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

8

Алмаз – Динамо ГУНП

06.07

ДЮСШ-1

09.30

 1:2

8

Ya.Ya.Меблі ОблавтодорІнтерпродсервіс

06.07

ДЮСШ-1

14.30

1:3

8

Олімп-Прикордонник – Forex Inwest    

06.07

ДЮСШ-1

17.30

2:6

8

АудіДЮСШ 1 Буд Альянс Груп

06.07

ДЮСШ-1

18.30

3:0

8

МобіФренд ЗАЛІВ 10

06.07

ГУНП

18.30

3:3

8

МФК URBANHelpix

06.07

ГУНП

19.30

3:6

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

8

ТепловикНОВАВЕТ

06.07

ГУНП

12.30

2:8

8

Ковчег- XCiti REDMION

06.07

ГУНП

16.30

-:+

8

МенсІнкогніто

06.07

ДЮСШ-1

15.30

2:2

8

Ротор – Кардіфф

06.07

ДЮСШ-1

16.30

0:8

8

Royal Palace – СФГ Поділля  

07.07

ДЮСШ-1

12.30

2:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

8

Mia SushiАтлетик Сeresit PRO

06.07

ГУНП

15.30

6:3

8

Сокіл-2Авіатор

06.07

ГУНП

17.30

2:6

8

ВКВ Епіцентр К    

06.07

ДЮСШ-1

13.30

6:2

8

Фахівець – МФК Лідер Амор

07.07

ДЮСШ-1

14.30

5:5

8

АдвокатBrilliant

07.07

ДЮСШ-1

16.30

5:3

8

ЦЕНТР 13 – FC Diamant

07.07

ДЮСШ-1

15.30

9:1

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

8

  SEBN.UA Тайфун

06.07

ГУНП

13.30

3:2

           8

Нева – ФК Лицарі

06.07

ГУНП

14.30

2:3

8

  Familly Наркевичі – МФК Буг

06.07

ДЮСШ-1

10.30

0:2

8

АІЩДІШ – МФК Та Ти Шо  

06.07

  ДЮСШ-1

11.30

2:3

8

Весела ПідковаПрестиж Авто

06.07

ДЮСШ-1

12.30

2:3

8

BoosterCooming Soon

07.07

ДЮСШ-1

09.30

5:4

8

ФК СтальСмерека

07.07

ДЮСШ-1

10.30

5:5

8

ФК РейнджерFC Aristocrats

07.07

  ДЮСШ-1

11.30

6:6

8

FC StarmixСуперСіп  

07.07

ДЮСШ-1

13.30

4:5

8

FC ASTRUМ – Гладіатор

07.07

ДЮСШ-1

17.30

5:2

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here